LCW Burs Başvurusu – BekçiAlımı

LCW Burs Başvurusu

2020 yılı tüm dünyada hızlı bir şekilde geçiyor. Bu zorlu süreçte öğrencilerin en büyük dayanaklarından olan burslara yönelik araştırmalar ve başvurular da sürüyor. Burs arayan öğrencilerin yardım bekledikleri kurumların başında giyim ve perakende devi olan LCW yer alıyor. LCW aracılığı ile burs başvurusu yapmak isteyen kişiler başvuru formuna ulaşmak istiyor.

İnternet üzerinden ve resmi kaynaklardan yaptığımız araştırmaya göre LCW online olarak herhangi bir burs başvurusu almamaktadır. LCW okullara ve kurumlara yardımlar göndermektedir. Fakat bunun için direk bir başvuru merci bulunmamaktadır. Bu konunun nereden gündem olduğu ise henüz belli değil. Başarılı öğrencilere burs veren ve aktif olarak başvuruda bulunabileceğiniz kurum ise 2020 Nisan ayı için TOG-ING’dir. Toplum Gönülleri Vakfı aylık 440 TL olmak üzere 3 aylığını 1000 öğrenciye burs başvurusu almaya devam ediyor: Öğrencilere 1320 TL Burs İmkanı

2020 yaz aylarında ve sonbahar aylarında ise aşağıdaki kurumların online formları aracılığı ile karşılıksız burs başvurusunda bulunabilirsiniz:

Yine de LCW’ya ulaşıp durumunu anlatıp burs hibesi almak  ve başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki adreste yer alan form üzerinden durumunuzu  ve talebinizi iletebilirsiniz:

http://corporate.lcwaikiki.com/Genel-Merkez

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir