Ali Ağaoğlu Burs Başvurusu
ali ağaoğlu burs

Ali Ağaoğlu Burs Başvurusu

2020-2021 yılı eğitim öğretim dönemi başlıyor. Virüs salgını nedeniyle tüm dünyada sıkıntılı bir dönem yaşanıyor. Bu zorlu süreçte öğrencilerin en büyük dayanaklarından olan burslara yönelik araştırmalar ve başvurular da sürüyor. Burs arayan öğrencilerin yardım bekledikleri kişilerin başında Ali Ağaoğlu yer alıyor. Ali Ağaoğlu’na burs başvurusu yapmak isteyen kişiler başvuru formuna ulaşmak istiyor.

İnternet üzerinden ve resmi kaynaklardan yaptığımız araştırmaya göre Ali Ağaoğlu online olarak herhangi bir burs başvurusu almamaktadır. Bu konunun nereden gündem olduğu ise henüz belli değil. Başarılı öğrencilere burs veren ve aktif olarak başvuruda bulunabileceğiniz kurumlar ile Ağustos 2020 ile kabule başladılar. Aktif burs başvurularını BURADAN inceleyiniz. Hemen online başvuruda bulunabilirsiniz. 2020 yaz aylarında ve sonbahar aylarında ise aşağıdaki kurumların online formları aracılığı ile karşılıksız burs başvurusunda bulunabilirsiniz:

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Seyhan aslan
Seyhan aslan

Merhaba ALİ Ağaoğlu abi benim evim kira 5 aylık kira borcum var 3 tane okula giden çocuklarım var tek hayalimiz bir evimiz olması bu bir hayal lütfen abi evimizin kirasına yardım et

Seyhan aslan
Seyhan aslan

Lütfen yardım et abi bana çocuklarıma

Kevi inal
Kevi inal

Slm Ali Baba ben çalışmıyor um 3 tane öğrenci m var ev kiralarimi veremiyorum yardımcı olur musunuz Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah

1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...