Maaşında Haciz Olana 2021’de Kredi İmkanı – BekçiAlımı

Maaşında Haciz Olana 2021’de Kredi İmkanı

2021 yılı yeni umutlarla geliyor. Kredi imkanları ile iş fırsatları önünüzde. Yine geçen yılın zorlukları da hayatımızda etkilerini sürdürüyor.  İnsanlar evinde kalarak kendini korurken, iş yerleri kapalı ve çoğu insan işinden ayrı durumda. Ücretsiz izne zorunlu ayrılan, işsiz kalan ve geçimini sağlamakta zorluk çeken milyonlarca insan var. Üstelik maaşında haciz olan milyonlarca insan geleceğe nasıl bakabileceğini ve güven duyabileceğini düşünüyor. Maaşında haciz olan kişilere de bu zorlu dönemde nakit ve temel ihtiyaç finansmanı sağlanmaktadır.

Maaşında Haciz Olanın Kredi Çekmesi

“Maaşında haciz olan kredi çekebilir mi?” sorusu bize sıkça soruluyor. Haciz işlemleri 2020 yılı için belli bir sınır dahilinde durdurulmuş durumda. Siz de maaşınızda haciz olsa bile temel destek ihtiyaç kredisine başvurabilir, 6 ay ödemesiz 30 aya kadar çok düşük faizle nakit para alabilirsiniz. Halkbankası düşük, az ve orta gelirli aileler için 10 bin TL ye kadar temel destek ihtiyaç kredisi vermeye 1 Nisan 2020 tarihinde başladı. Şubeye gitmeden evinizden telefon ve bilgisayar aracılığı ile corona destek ve temel ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Ziraatbankası Kredi Destek Fonu aracılığı ile düşük, az ve orta gelirli aileler için 10 bin TL ye kadar temel destek ihtiyaç desteği veriyor. Maaş ya da emekli paranız da haciz olsa da bu desteklere başvuru yapabilirsiniz.

Haciz Olanlara Destek Paketleri

Maaşınız da haciz olsa devam etse ya da durdurulmulş olsa bile  kısa sürede bir SMS ile evinizden destek paketi para başvurusu yaparak evinizden direkt hesabınıza ya da ATM üzerinden para alacak şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. İşte adresler ve detaylar:

Başvuru sonuçlarınız SMS olarak size söylenir ve anında bu parayı hesabınıza alabilirsiniz. Böylece bu zorlu dönemde nakit akışınızı düzenleyebilir ve bir süre rahat nefes alabilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

2 Soru Cevaplandı

  1. Bu haber ile ilgileniyorum ve bilgi almak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir