Halkbankası Temel Destek Kredisi Başvuru Formu

2020 yılı virüs salgını nedeniyle ekonomik olarak zor bir dönem yaşanıyor. Halkbankası düşük, az ve orta gelirli aileler için 10 bin TL ye kadar temel destek ihtiyaç kredisi vermeye 1 Nisan 2020 tarihinde başladı. Şubeye gitmeden evinizden telefon ve bilgisayar aracılığı ile corona destek ve temel ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.

Başvuru Formu

Başvuruyu Halkbankası İnternet adresinden yapabilirsiniz. Ödemeler 6 ay ötelemeli şekilde 10 bin TL ye kadar destek sağlanmaktadır. Başvurunuzu dilediğiniz tutar ve ay için yapabilir, 0.49 faiz oranı ile toplam ve aylık ödemenizi başvuru formunda görebilirsiniz.

Kredi tutarınız ve ödeme ay sayınızı girip hesapla tuşuna basınız. Başvuru için gerekli onay bölümü aşağıdaki gibi gelecektir. Burada sözleşme örneğiniz de yazmaktadır.

Form Doldurma

Devam et dedikten sonra kredi başvurunuz için sizden aşağıdaki bilgiler istenecektir:

  • Tc kimlik no
  • Doğum gününüz
  • Telefon numaranız

Bu bilgileri girdikten sonra SMS onayı ile başvurunuz alınacaktır. Birkaç gün içinde de kredi başvuru bilginiz size SMS olarak iletilecektir.

ÖNEMLİ:   Vakıf Bank Yeni Konut Kredisi %0,64

Başvuru sonrası Halkbank hemen dönüş yapmayacaktır. Bilgileriniz öncelikle SGK ile paylaşılır ve hane gelirinizin uygunluğu ölçülür. 5 bin altı gelir varsa bilginiz kredi garanti fonu ile paylaşılır. Buradan da onay alırsanız %85 oranında garanti fonu kapsamında banka tarafından krediniz sağlanacaktır. Halkbankası üzerinden başvuru formunu aşağıdaki adreste bulabilirsiniz:

ihttps://www.halkbank.com.tr/21544-bireysel_ihtiyac_destegi_kredisi

5 2 votes
Yazıyı Oyla
TIKLA TAKİP ET!
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
şevket
şevket
6 Haziran 2020 06:10

ihtiyaç.kıredisi.istiyorum

Necdet aydoğdu
Necdet aydoğdu
3 Haziran 2020 21:55

Kredi istiyorum

NESRİN
NESRİN
3 Haziran 2020 19:05

MERHABA KREDİ BAŞVURUsU YAPMAK İSTİYORUM ŞİRKETİM İÇİN

MAHİR
MAHİR
3 Haziran 2020 13:50

KREDİ BAŞVURU FORMUNU AÇAMIYORUM

Dilek Çağlar
Dilek Çağlar
27 Mayıs 2020 15:12

Merhaba

Cihazınızda internet yok...

6
0
Hemen Destek İstex
()
x