Kredi Notu 0 ya da Düşük Olanlara Destek – BekçiAlımı

Kredi Notu 0 ya da Düşük Olanlara Destek

2021 yılı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de zorlu bir şekilde devam ediyor. Ülkemizin maddi sorunlarının yanına dünya yanında virüs salgını nedeniyle oluşan belirsizlik de kişileri ve aileleri kötü etkiliyor. Salgın sürecinde sokağa çıkma yasağı, dükkanların kapanması, virüsten ve hastalıktan korunma, insanların zaruri harcamalara yönlenmesi, para harcanmaması, işsiz kalma, işten çıkartılma ve birçok farklı nedenle kişi ve aileler maddi olarak zor duruma düştüler. Bu zorluğu yaşayan ve kredi notu sıfır ya da düşük olanlara Kredi Garanti Fonu yani KGF destekli para finansmanı sağlanmaya başlanmış durumda.

Kredi Puanı Düşüklere Krediler

Kredi notu düşük ya da kötü olanlara 2021 yılında 3 devlet bankası KGF desteği ile finansman sağlamaktadır. Üstelik çok avantajlı imkanlarla. Kredi notu kötü olanlara para veren bankalar aşağıdadır:

  1. Ziraatbankası
  2. Halkbank
  3. Vakıfbank

Bu üç banka, kredi notunuz ne olursa olsun 10 bin TL ye kadar 6 ay ödemesiz 30 ay taksitle ve 0,49 faizle kredi sunmaktadır. Üstelik kredi başvurusunu oturduğunuz yerden kolaylıkla yapabilir, kredi onayı SMS aldığınız anda internet şubesi ya da ATM üzerinden paranızı hemen kullanabilirsiniz. Kredi puanınız ne olursa olsun aşağıdaki şartlarla para talep edebilirsiniz:

Açıklamadan da anlayabileceğiniz üzere kredi notunuz ne olursa olsun başvurabilir ve para alabilirsiniz. Üstelik piyasadaki bankaların neredeyse 3te1i oranla ve çok kolay ödeme şartlarıyla. Ödeme gücünüz ya da maddi durumunuz size kredi onayı verilirken kontrol edilmeyecektir.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Paketleri

Kredi puanını ne olursa olsun hatta 0 olsa bile kısa sürede bir SMS ile evinizden destek paketi para başvurusu yaparak evinizden direkt hesabınıza ya da ATM üzerinden para alacak şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. İşte adresler ve detaylar:

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir