Herkese 1GB Mobil İnternet

2020 yılı ülkemizde ve dünyada büyük bir mücadele ile devam ediyor. Bu süreçte on milyonlarca kişi evinde kalıyor ve bireysel zaman geçiriyor. Bu yaşam şeklinin sonucu olarak mobil internet tüketiminde inanılmaz bir yükseliş var. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yaptığı duyuru ile virüs ile mücadele kapsamında tüm Türkiye’ye 1gb mobil internet verileceğini duyurdu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom ile yapılan görüşmeler sonrasında, EBA sisteminde verilen 8GB ücretsiz internet gibi tüm aboneleri kapsayacak şekilde 2020 Ramazan Ayı için 1GB mobil internet verilmesi kararı alındığını belirtti.

Bedava 1GB Mobil İnternet

Herkese tanımlanacak olan 1GB internet için herhangi bir kullanım sınırı ya da şartı bulunmayacak. Abonelerin 1GB interneti ücretsiz alması için SMS ya da başka bir katılım yolu izlemesi gerekip gerekmediğine yönelik detaylar ise yakında açıklanacak. Bizim aldığımız bilgiye göre herkese otomatik bir şekilde tanımlanacak.

ÖNEMLİ:   HES Kodu ile Seyahat Yapılacak

Pandemi sürecinde Türkiye halkına benzer desteklerin ve faydaların devama edeceği de yetkililer tarafından duyuruldu. Ücretsiz internet konusunda çok yakında üç büyük operatörden duyuru da yapılacağı ifade edildi.

0 0 vote
Yazıyı Oyla
TIKLA TAKİP ET!
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Cihazınızda internet yok...

0
Hemen Destek İstex
()
x