Turkcell Ramazan 1 GB Hediye Kampanyası – BekçiAlımı

Turkcell Ramazan 1 GB Hediye Kampanyası

Turkcell, 2020 yılı Ramazan Ayı’na özel herkese 1 GB mobil internet hediye tanımlıyor. Üstelik herhangi bir koşul ya da şart olmadan siz de 1 GB internet hediyenizi mobil hattınıza tanımlayabilirsiniz. Kullanmanız için yapmanız gereken tek şey Turkcell dijital  mobil uygulamasına girerek onay vermek. Diğer operatörler olan Türk Telekom ve Vodafone de benzer olarak herkese ramazan ayına özel 1GB internet hediye edecek.

Turkcell Ramazan 1GB Hediye kampanyasından bireysel ve kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip olan kullanıcılar yaralanabilecektir. Kampanya 24.04.2020-23.05.2020 tarihleri arasında geçerlidir. Tanımlanan 1GB internet faydasının son kullanım tarihi 23.05.2020’dir. Kampanyadan yalnızca bir kez yararlanılabilir. Paket sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir. Faturalı müşteriler için bu paketteki MB’lar bittikten sonra abonelerin hatlarında başka bir internet paketi yoksa, internet kullanımları abonelerin tarifesinden ücretlendirilir.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir