Vodafone Ramazan 1GB Hediye İnternet Paketi – BekçiAlımı

Vodafone Ramazan 1GB Hediye İnternet Paketi

Vodafone, 2020 Ramazan Ayına özel ücretsiz ve bedava internet paketini duyurdu. Vodafone aboneleri faturalı ya da faturasız ön ödemeli olma farkı olmadan tek tıkla mobil hatlarına sınırsız ve zaman kısıtsız kullanılabilecek şekilde 1GB mobil internet tanımlayabilirler. 23 Nisan 23 Mayıs 2020 tarihleri arasında 30 gün boyunca geçerli olan 1 gb mobil internet hediyesi kullanım süreci olarak herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Vodafone Yanımda uygulamasından bu ramazan internet paketini hemen hattınıza tanımlayabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasında ek paket al bölümünden internet seçeneğine tıklayarak katılım sağlanabilir. 1GB yetersiz gelecek kişiler makul ücretlerle yine ek paketleri kolay paket bölümünden seçebilirler.

Limitsiz Red’li

Sınırsız internet konuşma ve sms hakkı olan mobil tarife mi arıyorsunuz? Limitsiz Red’li tam size göre.

Vodafone Ramazan Kampanyası

Vodafone mobil kullanıcıları, faturalı ya da ön ödemeli abone farketmeksizin ek 15 GB ramazana özel internete 29TL ödeyerek sahip olabilirler. Ramazan internet paketinin geçerlilik süresi 28 gündür ve size ek 15 GB mobil internet sağlar. Ramazan internet paketini almak için uygulama üzerinden kolay paket seçeceğine hızlıca bakabilirsiniz:

İnternet paketine ek konuşma dakikası bulunmamaktadır ve ramazan internet paketinin süresi 1 ay olarak belirlenmiştir. Faturalı ve faturasız tüm Vodafone müşterileri kolay paket sayfasından tarifelerine ramazan kampanyasını tanımlayabilirler.

15 GB internet için 29 TL fazla diyen vodafone aboneleri daha düşük olan 10GB interneti 15 TL tutarla alabilirler. Vodafone şimdilik 2020 ramazan ayı için bu ek paketleri duyurdu ve alıma açtı.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir