Vodafone 2020 Ramazan Kampanyası ve Paketi – BekçiAlımı

Vodafone 2020 Ramazan Kampanyası ve Paketi

2020 Ramazan Ayı’na sayılı günler kala mobil operatörler paketlerini ve hediyelerini açıklamaya başladılar. türk Telekom ve ona bağlı operatörler bedava internet hediyesi ve sahur paketleri sunarken Vodafone ve Turkcell şimdilik ek paket sunmakla yetiniyorlar. Vodafone, 2020 ramazan ayına özel internet ek paketini duyurdu.

1GB Bedava İnternet

Vodafone, 2020 Ramazan Ayına özel ücretsiz ve bedava internet paketini duyurdu. Vodafone aboneleri faturalı ya da faturasız ön ödemeli olma farkı olmadan tek tıkla mobil hatlarına sınırsız ve zaman kısıtsız kullanılabilecek şekilde 1GB mobil internet tanımlayabilirler. 23 Nisan 23 Mayıs 2020 tarihleri arasında 30 gün boyunca geçerli olan 1 gb mobil internet hediyesi kullanım süreci olarak herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Vodafone Yanımda uygulamasından bu ramazan internet paketini hemen hattınıza tanımlayabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasında ek paket al bölümünden internet seçeneğine tıklayarak katılım sağlanabilir. 1GB yetersiz gelecek kişiler makul ücretlerle yine ek paketleri kolay paket bölümünden seçebilirler.

Vodafone Sınırsız WhatsApp

Vodafone, 2020 yılında evde zaman geçiren milyonlarca müşterisi ve muhtemel müşterileri için çarpıcı bir kampanya duyurdu. Vodafone Freezone tarifelerine gelen ya da geçen kullanıcılar, internet kotalarından düşüm olmaksızın sınırsız WhatsApp kullanabilecekler. Aşağıdaki WhatsApp özellikleri Vodafone internet paketinizden düşülmeyecektir:

  • WhatsApp yazışma
  • WhatsApp sesli görüşme
  • WhatsApp video görüşme

Uyumlu, Redli gibi tarife türlerinde geçerli olan sınırsız WhatsApp özelliği için Freezone tarifelerinde yer almanız yeterlidir.

Vodafone Ramazan Kampanyası

Vodafone mobil kullanıcıları, faturalı ya da ön ödemeli abone farketmeksizin ek 15 GB ramazana özel internete 29TL ödeyerek sahip olabilirler. Ramazan internet paketinin geçerlilik süresi 28 gündür ve size ek 15 GB mobil internet sağlar. Ramazan internet paketini almak için uygulama üzerinden kolay paket seçeceğine hızlıca bakabilirsiniz:

İnternet paketine ek konuşma dakikası bulunmamaktadır ve ramazan internet paketinin süresi 1 ay olarak belirlenmiştir. Faturalı ve faturasız tüm Vodafone müşterileri kolay paket sayfasından tarifelerine ramazan kampanyasını tanımlayabilirler.

15 GB internet için 29 TL fazla diyen vodafone aboneleri daha düşük olan 10GB interneti 15 TL tutarla alabilirler. Vodafone şimdilik 2020 ramazan ayı için bu ek paketleri duyurdu ve alıma açtı.

Paketi Alma

Vodafone ramazan kampanyasına internet sitesi, mobil uygulama ve müşteri hizmetleri aracılığı ile kolaylıkla katılabilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

4 Soru Cevaplandı

  1. Vodafone ramazan İnterneti

  2. ramazan paketi almak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir