2018 Bekçilik Yazılı Sınav Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?

Çarşı ve mahalle bekçisi olmak isteyen on binlerce kişi 10 ilimizde kurulan sınav merkezlerinde bugün (20 Ekim) bekçilik yazılı sınavına girdiler. 7 bin mahalle bekçisi kadrosu için yarışan adayların hangi illere kaç kadro şeklinde dağıtılacağını daha önce sizlerle paylaşmıştık. (OKUYUN) Yazılı sınavın uygulanmasından sonra adaylar, bekçilik sonuçlarının açıklanmasını sabırsızlıkla bekliyorlar. Bu konuda birçok soru bize iletiliyor. Bekçilik yazılı sınav takvimi aşağıdaki gibidir:

Yazılı Sınav Kitapçıkları

22 Ekim tarihinde yazılı sınavda kullanılan A ve B kitapçıkları ve cevap anahtarı Polis Akademisi tarafından duyurulacak.

Bekçilik Yazılı Sınav Sonuçları

ÖNEMLİ NOT: Yazılı sınav sonuçları son yapılan değişiklikle 26 Ekim 2018 tarihinde açıklanacaktır.  Sınavı 50 ve üzeri alarak geçen adayları ise bekçilik fiziki yeterlilik parkuru ve bekçilik sözlü mülakatıaşaması bekliyor olacak.

Bekçilik fiziki parkur sınavına girecek adaylar 7 Kasım tarihinde duyurulacak. Fiziki parkur ve sözlü mülakat aynı gün de olabilir farklı zamanlarda da. Bu süreç ileride netleşecek. Tüm bekçi adaylarına duyurulur.

 

Bekçi adayları; 2019'da yapılacak bekçi alımında YÜZ BİNLERCE rakibinizi geçmek için SÖZLÜ MÜLAKATTA yüksek almalısınız! Çalışmak için mutlaka uygulamamızı satın alın. Yüzlerce kişiye bekçilik kazandırdık; bunlardan biri de siz olun. Uygulamamız sayesinde on binlerce rakibinizin bir adım önünde olacaksınız! İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN
Bu makale ile alakalı toplam 6 soru cevaplandı. Soru sormak ve sorulara verilen cevapları okumak için aşağıya bakınız.
Utku DEMİR
Utku DEMİR hakkında 598 makale
Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

6
SORU-CEVAP FORMU

avatar
  TIKLA TAKİP ET!  
En Yeniler Eskiler
Bildir
sercan
Ziyaretçi
sercan

Sayın admin 55 soruda 35 cevap hemen hemen bilmişim sizce geçme olasılığım nedir

Ahmet
Ziyaretçi
Ahmet

%de 0 kaldın böyle sorumu olur

Osman
Ziyaretçi
Osman

Eğer fiziki parkurla sözlü mulakat ayrı olursa ilk hangisi olur? Fiziki parkur mu?

Osman
Ziyaretçi
Osman

Eğer fiziki parkurla sözlü mulakat ayrı olursa ilk hangisi olur.fiziki parkur mu?