Bekçilik Yazılı Sınav Sonuçları 26 Ekim’de Açıklanacak – BekçiAlımı

Bekçilik Yazılı Sınav Sonuçları 26 Ekim’de Açıklanacak

Polis Akademisi (PA) 2018 1. dönem 7 bin bekçi alımı için yapılan yazılı sınav sonuçlarının beklenenden erken olarak 26 Ekim 2018 tarihinde açıklanacağını belirtti. Daha önce yapılan duyuruda 7 Kasım tarihini işaret eden Polis Akademisi, sınav sonuçlarının açıklanması sürecini hızlandırmış durumda.

Sınav uygulamasına yönelik herhangi bir itirazı olan adayların, itirazlarını 23 Ekim Salı gününe kadar Polis Akademisi’ne ulaştırmaları gerekmektedir. Adaylar, itiraz başvurularını MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 20 TL (yirmi TL KDV Dâhil) itiraz ücreti yatırarak alınan banka dekontu/ATM işlem fişi ve sınav adının yazılı olduğu dilekçe ile yapacaklardır. 

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, adı, soyadı, imzası, iletişim bilgileri, banka dekontu/ATM işlem fişi olmayan dilekçe ile yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır. Sınav sonuçlarının açıklanmasının öne alınması, sürecin hızlanacağını göstermektedir.

Tüm bekçi adaylarına duyurulur.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

7 Soru Cevaplandı

  1. Admin parkurla mulakat ayni gün olursa hazirlanma durumumuz nasıl olacak muhtemelen olmaz diye düşünüyorum sence?

    • Parkura girip ara verip mülakata girersiniz. Polis alımları hep böyle yapıldı 1-2 yıldır.

  2. 26 ekimde aciklanacak ise açıklanmadan nasil itiraz süresi 23 ekim oluyor sinav aciklandiktan sonra nasil itiraz edecegiz

  3. Hele şükür biraz hizlanmayi düşündüler sevindirici haber :))

  4. Arkadslar orta okulu oylaYalım liseyi kapsıyor

  5. Sınav sonuçları nerden bakılıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir