TurkTelekom – Faturasız Fırsat Paketi 7GB 27TL – BekçiAlımı

TurkTelekom – Faturasız Fırsat Paketi 7GB 27TL

Türk Telekom, yeni faturasız fırsat paketlerini yeni müşteri ve numara taşıyacak olanlara duyurdu. 2020 yılına hızlı abone sayısı artışı ile giren Türk Telekom, faturasız yeni ve numara taşıyanların abonelerin faydalanabileceği Faturasız Fırsat Paketi 7GB ürününü 27TL fiyatla kullanıma sundu. Bu paket ile aşağıdaki faydaları 27TL bedel ile alabilirsiniz:

  • 7GB mobil internet
  • 750 dk her yöne konuşma
  • 1000 her yöne SMS

Yeni Fırsat Paketleri mevcut abonelere sunulmamakta olup numarasını Türktelekom’a taşıyacak olan mobil kullanıcılara sunulmuştur.

Paket Özellikleri

Faturasız Fırsat Paketi 7GB ile 7GB mobil internet, 750 dk mobil her yöne konuşma ve 1000 SMS i taahhütlü olarak satın alabilirsiniz.

Paketi Alma

Paketi satın almak için FIRSAT 7 yaz 5555’e göndermeniz yeterlidir. Paket ücreti 6. aydan itibaren 32TL olarak güncellenecektir. Paketin geçerlilik süresi 30 gündür. Yeni numara alan ya da taşıyan kişiler faydalanabilir. Faturasız fırsat paketleri kapsamında aşağıdaki üçü bir arada çözüm sunan ürünleri de tercih edebilirsiniz:

 

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir