TurkTelekom – Faturasız Fırsat Paketi 20GB 45TL – BekçiAlımı

TurkTelekom – Faturasız Fırsat Paketi 20GB 45TL

Türk Telekom, yeni faturasız fırsat paketlerini yeni müşteri ve numara taşıyacak olanlara duyurdu. 2020 yılına hızlı abone sayısı artışı ile giren Türk Telekom, yüksek mobil internet ihtiyacı olan faturasız yeni ve numara taşıyanların abonelerin faydalanabileceği Faturasız Fırsat Paketi 20GB ürününü 45TL fiyatla kullanıma sundu. 2GB gibi yüksek bir mobil internet kullanımı bu fiyatlara pek karşılaştığımız durum değil. Birçok kişinin bu paketi tercih edeceğini düşünüyoruz.  Bu paket ile aşağıdaki faydaları 45TL bedel ile alabilirsiniz:

  • 20GB mobil internet
  • 750 dk her yöne konuşma
  • 1000 her yöne SMS

Yeni Fırsat Paketleri mevcut abonelere sunulmamakta olup numarasını Türktelekom’a taşıyacak olan mobil kullanıcılara sunulmuştur.

Paket Özellikleri

Faturasız Fırsat Paketi 20GB ile 20GB mobil internet, 750 dk mobil her yöne konuşma ve 1000 SMS i taahhütlü olarak satın alabilirsiniz.

Paketi Alma

Paketi satın almak için FIRSAT 10 yaz 5555’e göndermeniz yeterlidir. Paket ücreti 30 günde bir hattınızda TL olursa tahsil edilir ve devam eder. Faturasız fırsat paketleri kapsamında aşağıdaki üçü bir arada çözüm sunan ürünleri de tercih edebilirsiniz:

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir