Turkcell 2020 Ramazan Kampanyası ve Sahur hediyesi – BekçiAlımı

Turkcell 2020 Ramazan Kampanyası ve Sahur hediyesi

2020 yılı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de evde kal çağrıları ile sürüyor. Bu süreçte 2020 Ramazan Ayı’na da günler içinde başlayacağız. Turkcell, mobil abonelerine yönelik ramazan kampanyası ve sahur hediyesine 2020 yılında da devam ediyor. Faturalı ya da ön ödemeli olmaksızın siz de ramazan kampanyasına katılım gösterebilir ve hediyenizi alabilirsiniz.

1GB Bedava

Turkcell, 2020 yılı Ramazan Ayı’na özel herkese 1 GB mobil internet hediye tanımlıyor. Üstelik herhangi bir koşul ya da şart olmadan siz de 1 GB internet hediyenizi mobil hattınıza tanımlayabilirsiniz. Kullanmanız için yapmanız gereken tek şey Turkcell dijital  mobil uygulamasına girerek onay vermek. Diğer operatörler olan Türk Telekom ve Vodafone de benzer olarak herkese ramazan ayına özel 1GB internet hediye edecek.

Turkcell Ramazan 1GB Hediye kampanyasından bireysel ve kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip olan kullanıcılar yaralanabilecektir. Kampanya 24.04.2020-23.05.2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Turkcell Ramazan Kampanyası

Turkcell aboneleri dijital kanallarından yapacakları 40 TL yüklemeye 40 TL, 50 TL ve üzeri yüklemeye 50 TL kazanacaklar. Bu bakiyeler ile bedava internet alabilir Ramazan ayında gün ve gece farketmeksizin internet hediyenizi kullanabilirsiniz.

İnternet Hediyesi

Turkcell ön ödemeli hazırkart sahipleri, internetlerini 2 katına çıkarabiliyorlar. Üstelik kullanım sınırı da bulunmuyor. Kampanya detayları ve sahur internet hediyeleri yakında açıklanacaktır. Salla kazan ve yumurta çatlak uygulamaları ile bedava saatlik günlük haftalık ve aylık internet ve sürpriz hediyeleri kazanmaya devam edebilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir