PAEM Sağlık Probleminin Bulunmadığına Dair Beyan Belgesi – BekçiAlımı

PAEM Sağlık Probleminin Bulunmadığına Dair Beyan Belgesi

Polis Akademisi (PA)’ne bağlı Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) komiser yardımcısı yetiştiren yüksek lisans düzeyi bir kurumdur. 2018 yılında lisans mezunu 2700 erkek – 300 kadın adayın alınacağı 2018 PAEM, ön başvuruları kabul etmektedir. EGM bünyesinde amir olarak kariyer yapmak isteyenlerin başvurduğu eğitim kurumu olan PAEM, başvurular esnasında bazı belgeler talep ediyor. 2018 yılı paem başvuru belgeleri arasında yer alan maddelerden biri de sağlık probleminin bulunmadığına dair beyanı içiren evraktır.

2017 yılında paem tek hekim raporu şeklinde talep edilen bu belge sağlık ocağı ya da hastaneden alınıyordu. 2018 yılı ile birlikte paem öğrencisi olmak isteyen adayların yazılı beyanları da kabul edilecektir. Yani doktora gitmenize gerek yok. Aşağıdaki örnek formu bilgisayarınıza indirip doldurarak paem başvuru belgeleri arasına koyabilirsiniz.

POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞINA

      2018-2019 eğitim–öğretim döneminde Polis Amirleri Eğitimi Merkezi (PAEM) Müdürlüğüne yapılacak olan komiser yardımcısı adayı öğrenci alımı başvurusunda bulunmak istiyorum. PAEM fiziksel yeterlilik sınavı parkuruna katılmamda engel herhangi bir sağlık problemim bulunmadığını arz ederim. …../09/2018

Adı:

Soyadı:

T.C No:

İmza:

Adres:

Telefon:

PAEM fiziki yeterlilik parkuruna katılmaya engel sağlık probleminin bulunmadığına dair beyan belgesi örneğini indirmek için tıklayın: paem-fiziki-yeterlilik-parkuru-belgesi

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir