Kronik Hastalıklarım Raporu – BekçiAlımı

Kronik Hastalıklarım Raporu

Türkiye Haziran 2020 ile birlikte yeni bir sürece giriyor. Çalışma hayatında normalleşmenin ilk adımı olarak memurlar normal çalışma sistemine dönüş yapacaklar. Bu süreç içinde kronik hastalıkları ve normal çalışma sistemine uygun olmayan kişiler ise uzatan ya da kendi durumlarına uygun şekilde çalışmaya devam edecekler. Bunun kurumlara ve gerekli yerlere ibrazı için de kronik hastalıkların raporunun sunulması gerekiyor. Kronik Hastalıklar Nelerdir?

Kronik hastalıklar ve diğer raporlar için e-nabız sistemi kullanılacaktır. Sistem üzerinden kronik hastalıklarınızı ve raporlarınızı resmi kurumla ibraz etmek üzere çıktı ve barkodlu olarak alabilirsiniz. Özellikle tam zamanlı çalışmaya geçemeyecek olan kronik rahatsızlıkları olanlar aşağıdaki linkten alacakları raporu kurumlarına ibraz edebilirler. Sistem üzerinde henüz gözükmese de resmi adres olan e-nabız portalındaki aşağıdaki adresten raporunuzu alabilirsiniz. Öncelikle e-nabız sistemine kendi bilginizle ya da e-devlet üzerinden giriş yapmanız gerektiğini lütfen unutmayın.

Kronik hastalıklar raporunu almak için ziyaret ediniz: https://enabiz.gov.tr/HastaBilgileri/Kronikhastaliklar

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir Soru

  1. Kronik rapor sorgulama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir