22 Nisan Pazar 2018
Ana Sayfa / Bekçi Haberleri / Çarşı ve Mahalle Bekçisi Sözlü Mülakat Soruları

Çarşı ve Mahalle Bekçisi Sözlü Mülakat Soruları

Peş peşe çıkan çarşı ve mahalle bekçisi alım ilanları ile 2017 yılı içerisinde binlerce bekçi alımı yapılıyor. İlanlara başvurmak için adaylarda bazı şartlar aranmakta bu şartlara sitemizden ulaşabilirsiniz. Yeterli şartları taşıyan adaylar başvuru yaptıktan sonra sözlü mülakat sınavına girecektir. Sözlü mülakat sınavı ise neredeyse her alımda adayları çıkmazda bırakır.

Peki sözlü mülakat sınavında neler olur derseniz. Sözlü mülakat sınavında size sorular sorulur ve sizin vereceğiniz cevaplar ile sizin bilginizi ve bekçilik görevini yerine getirip getiremeyeceğinize karar verirler.Bu yüzden sorulara doğru cevap vermek kadar komisyonun karşısındaki duruşunuzda önemlidir.

Sözlü mülakat sınavında nasıl davranmanız gerektiği ile ilgili ayrı bir yaza paylaşacağımız için bu yazımızda sizlere önceki bekçi alımlarında çıkan ve çıkabilecek olan sözlü mülakat sorularınız paylaşacağız. Çarşı ve Mahalle Bekçisi Sözlü Mülakat Sorularına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sözlü Mülakat Soruları İçin Tıklayın

Sizler için faydalı olacağını düşündüğümüz sözlü sınav çalışma sayfamıza her gün yeni sorular eklemeye çalışıyoruz.

Sizde bekçilik sözlü sınavına çalışmayı düşünüyorsanız, çalışma sayfamıza üye olup sorulara cevap vermeye çalışın.

Bunlara da Göz Gezdirebilirsiniz:
Bekçilik Sözlü Mülakat Sınavında Çıkmış Sorular? 2017
Bekçilik Sözlü Sınav Aşamaları ve Tavsiyeler

Bekçi adayları; Mahalle Bekçisi olup olmayacağınızı belirleyecek olan yazılı ve sözlü sınava, hazır ve donanımlı olarak göğüs germek için aşağıdaki sınav ve test uygulamalarını satın alabilirsiniz. Üstelik, 40-50 TL fiyatlarla satılan kitapların yerine sadece 16.99 TL. Bir kez ödeyin, sürekli güncel ve hızlı bir çalışma imkanına sahip olun. 2018'de alınacak 17 bin bekçi arasında siz de yer alın. Üstelik bekçilik sınavları zamanında, sürekli güncellenen içeriklerle rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Bu uygulamalar bekcialimi.com sitemizin resmi ve desteklediği uygulamalardır. İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

İlginizi Çekebilir!

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınav Hakkında Bilgi ve Öneri

Çarşı ve mahalle bekçiliği başvurusunda bulunacak adaylar belli sınav aşamalarına tabii tutulurlar. 2018 yılında 17 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir