Bulut Madencilik ile Para Kazanmak – 2022 – BekçiAlımı
Bulut Madencilik ile Para Kazanmak
Bulut Madencilik ile Para Kazanmak

Bulut Madencilik ile Para Kazanmak – 2022

Kripto para alanına merak salan ve bu endüstride girişim yapmak isteyen pek çok kişi bulut madencilik kavramını en az 1 kez de olsa duymuştur. Bulut madencilik aynı zamanda Cloud Mining olarak da geçer. Karmaşık yapıdan uzak ve zahmetsiz olduğu için birçok kişi için etkili bir kazanç kapısı niteliği taşımaktadır.

Peki, Bulut madencilik ile para kazanmak mümkün mü? Evet. Tabi ki mümkün. Bu iş modeli ile evinizde kahvenizi yudumlarken para kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte tüm detaylar….

Bulut Madencilik Nedir?

Bulut madencilik, bu alanda hizmet veren firmaların cihazlarını kiralayarak sizin için mining işlemlerini yürütmesidir. Örnek verecek olursak; yüzlerce madencilik teçhizatına sahip bir şirket düşünün. Bu şirketin belirli bir kazım gücü mevcut. Kullanıcılara sunulan farklı paketler doğrultusunda sizlere kazım gücünden pay verilir.

Bulut Madencilik ile Para Kazanmak - 2022
Bulut Madencilik ile Para Kazanmak – 2022

En düşük paketlerde aylık 5-10 dolar kazanırken daha yüksek paketlerde 30-40 dolar ya da daha fazlasını kazanabiliyorsunuz

NOT: Fiyatlar temsilidir. 

En Popüler Bulut Madencilik Firmaları

Aşağıda sizler için en sık kullanılan bulut madencilik firmalarını listeledik. Kendinize en uygun olan platformu kullanabilirsiniz. Ancak her ne olursa olsun ilgili şirketi incelemeyi unutmayınız.

  • HASHNEST
  • GENESIS MINING
  • HASHING24
  • FLYMINING
  • HASHSINY

Her firmanın kendine özgü avantajları ve dezavantajları mevcut. Para yatırmadan önce paketleri incelemeyi unutmayınız. Cloud mining işlemlerinde kullanıcılar yalnızca paket satın alırlar. Ekstra herhangi bir işlem yoktur.

En Popüler Bulut Madencilik Firmaları
En Popüler Bulut Madencilik Firmaları

Madencilik sürecinin tamamı kullandığınız firma tarafından yönetilir. Sizlere yalnızca kazançlarınızı görüntülemek kalır. Cloud Mining oldukça zahmetsiz bir yatırım olması nedeniyle dünya genelinde revaçta denebilir. Fakat kripto para birimlerinin fiyatları düştüğünde sizlerin kazançları da düşecektir.

Madencilik işlemleri normal şartlarda son derece pahalı cihazlarla gerçekleştirilir. Ekran kartları ve ASIC makineler bunlardan bazılarıdır. Bu cihazlar, kripto para ağlarındaki matematiksel formülleri çözerek ağın güvenliğini sağlar. Ardından belirli miktarda token ile ödül alır.

Dövizinde artmasıyla mining cihazlarını almak bir hayli zorlaştı. Dolayısıyla binlerce kişi bulut madencilik firmalarına yöneldi. Fazla risk almadan ek gelir elde etmek istiyorsanız deneyebilirsiniz. Böylelikle bulut madencilik ile para kazanmak konusuna değinmiş olduk. Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın.

İlginizi Çekebilir: Kripto Para Madenciliği İle Para Kazanmak

Yazar: Berat Mert SÖNMEZOĞLU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir