Bimcell 30GB Hediye İnternet – BekçiAlımı

Bimcell 30GB Hediye İnternet

Bimcell, 2020 yılı içinde en bol interneti veren sanal operatörlerin başında yer alıyor. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom ramazan ayı olmasına rağmen eskiyi aratır kampanyasız dönem geçirirken sanal operatörler bol internet dağıtmaya devam ediyor. Bimcell 2020 Ramazan Hediyesi yazısında da ifade ettiğimiz gib 10GB mobil ücretsiz internet her Bimcell abonesine açık durumda. Bu yazıda anlatacağımız 30GB bedava internet ise maalesef bazı abonelere ve bilgi verilen abonelere yöneliktir.

BİMcell bireysel faturasız tarifelere dahil olan aboneler, hatlarının 4.5G yayınına açık olması koşuluyla bir hafta geçerli tam 30GB mobil internet kazanıyorlar. 4.5G 30GB yazarak 5555’e SMS göndererek 4.5G aboneliğinizi aktif etmeniz yeterlidir. Herhangi bir ücret ya da bedel bulunmamaktadır.

Daha önce bu kampanyadan faydalanan abonelere de dönem dönem bilgi mesajı ile bu hak tanınmaktadır. Operatörden gelen bilgi mesajlarını takip etmenizi tavsiye ederiz. Bu hediyenin tek kötü tarafı önce paket interneti sonra bu 30GB tükenmesidir. Bu da abonelere bir miktar rahatsızlık oluşturabilmektedir. Bu konuya dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir