Bimcell 2020 Ramazan Hediyesi – BekçiAlımı

Bimcell 2020 Ramazan Hediyesi

2020 yılı Ramazan Ayı yaklaştı. Mobil operatörler içinde ramazana özel hediyesini ilk duyuran operatör bimcell oldu. Bimcell aboneleri ramazan ayı kampanyası kapsamında sahur saatlerinde geçerli tam 10 GB bedava interneti bedava kullanabilirler. Kampanyanın detayları ve açıklaması aşağıdadır.

Bimcell Ramazan Kampanyası

Bimcell abonesi olup 25 TL ve üzeri paket yüklemesi yapan herkes, Ramazan Ayı boyunca her gece sahur saatleri olan 2-6 arası tam 10 GB bedava internet hediyesi alacak. İnternet kullanımında herhangi bir sınırlama veya sınır bulunmuyor. 25 TL ve üzeri alabileceğiniz paketler şöyledir:

Katılım Şekli

Bimcell hattınız varsa SAHUR2020 yazıp 5555’e ücretsiz mesaj gönderip 25 TL ve üzeri paket alırsanız 10 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. EBA için sunulan 8 GB kullanım bu ücretsiz internet hakkınızdan sayılmayacaktır. Siz de bu kampanyadan faydalanmak için paket yüklemesi yapmayı ve katılım SMS i göndermeyi unutmayın.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir