Bekçilik Sözlü Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? İşte Tarihler

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Sözlü sınavları bitmeye başlarken adaylar sözlü sınav sonuçlarını beklemeye başladı. Aslında sözlü sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı daha ilk baştan belirtilmişti diyebiliriz. Çarşı ve Mahalle Bekçiliği alımı için çıkan ilanlarda yazılanlara göre mülakata giren son adaydan sonraki iki gün içinde açıklanacağı anlaşılıyor. Bizde Kasım ve Aralık aylarında yapılan bekçilik alımlarını tek yazıda toplayalım istedik. Bu yazıyı yazmak biraz zamanımızı aldı lütfen facebook veya twitter gibi sosyal platformlardaki gruplarda veya sayfalarda bu yazımızı paylaşırsanız seviniriz.

Öncelikle Erzurum Valiliğine bağlı olan kaymakamlıklardan başlayalım:

Yakutiye bekçi alımı, son sözlü sınav tarihi 13.12.2017 günü, sözlü sınav sonucu en geç 15.12.2017 tarihine kadar açıklanacak.

Aziziye bekçi alımı, son aday sözlü sınava 13.12.2017 günü girecek olup Aziziye sözlü sınav sonucu 15.12.2017 tarihine kadar açıklanır.

Palandöken ilçesi için sözlü sınav sonuçları site üzerinden yapılan duyuruya göre 13 Aralık 2017 günü site üzerinden açıklanacaktır.

Bursa Valiliğine Bağlı Kaymakamlıklara Yapılacak Olan Bekçi Alımı Sözlü Sınav Sonuçları:

Nilüfer ilçesi 11 Aralık 2017 tarihinde sözlü sınav sonuçlarını açıklamış bulunmakta ve sonuçları açıklayan ilk ilçe oldu.

Osmangazi ilçesinde sözlü mülakatlar bugün bitiyor. Osmangazi sınav sonuçlarını 14 Aralık 2017 gününe kadar açıklayacaktır.

Yıldırım ilçesi, mülakata giren son aday 7 Aralık’ta girdi fakat henüz yıldırım ilçesi sonuçları açıklamadı. Bursa valiliğinin yayınladığı ilana göre şuana kadar açıklaması gerekiyordu.

İzmir ilçeleri için sözlü sınav sonuçları en geç 19 Aralık 2017 tarihinde açıklanması gerekiyor.

Sakarya ilçeleri için sözlü sınav sonuçları en geç 19 Aralık 2017 tarihinde açıklanması gerekiyor.

Adana ilçeleri için sözlü sınav sonuçları en geç 20 Aralık 2017 tarihinde açıklanması gerekiyor.

Kocaeli ilçeleri için sözlü sınav sonuçları en geç 19 Aralık 2017 tarihinde açıklanması gerekiyor.

Ankara ilçeleri için sözlü sınav sonuçları en geç 19 Aralık 2017 tarihinde açıklanması gerekiyor.

Antalya ilçeleri için sözlü sınav sonuçları en geç 19 Aralık 2017 tarihinde açıklanması gerekiyor.

Hatay ilçeleri için sözlü sınav sonuçları en geç 19 Aralık 2017 tarihinde açıklanması gerekiyor.

Samsun ilçeleri için sözlü sınav sonuçları en geç 18 Aralık 2017 tarihinde açıklanması gerekiyor.

Trabzon ilçeleri için sözlü sınav sonuçları en geç 18 Aralık 2017 tarihinde açıklanması gerekiyor.

İstanbul ilçeleri için sözlü sınav sonuçları en geç 15 Aralık 2017 tarihinde açıklanması gerekiyor.

 

Bu yazı bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Sınav sonuçlarını da tek sayfada derledik. Sınav sonuçları açıklandıkça güncelleyeceğimiz yazımıza da göz atabilirsiniz.

Sözlü Sınav Sonuçları: 2017 Bekçilik Sözlü Sınav Sonuçları

Yazılı Sınav Sonuç Sayfası: 2018 Bekçilik Yazılı Sınav Sonuçları

Bekçi adayları; bekçilik yazılı sınavı bitti. Asıl eleyici aşama olan sözlü mülakat sınavına hazır mısınız? Sözlü mülakat, kazananların belirleneceği aşama olacak; %50 başarı puanı verecek. Kazananla kazanmayanı sözlü mülakat aşaması belirleyecek. Sözlü mülakatlarda sorulan bine yakın soru ve cevap için mutlaka uygulamamızı inceleyin. Sürekli güncellenen içeriklerle yüz bine yaklaşan rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Bu uygulamalar bekcialimi.com sitemizin resmi ve desteklediği uygulamalardır.İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

15 yorum

  1. Şimdi bir konuya değinmek istiyorum.Tahmin ediyorum benim kadar düşünen arkadaş çoktur ben 01.06.1987 doğumluyum bu benim için son fırsat diye çıkmasını okadar bekledimki adana için açıklandı hemen emniyete gittim yaşım 31’den gün aldığım için tutmadığını söylediler yıkıldım ben haziran ayı doğumluyum giremiyorum adam 1987 kasım aralık ayı doğumlu bekçi oluyor ve hayatını kurtarıyor bu nasıl adalet bu nasıl bir mantık ozaman mantık yürüteceksek bende 30 yaşında olmuş oluyorum benim için son sanştı oda gitti taki yaş olayı felan esnetilme olmazsa hayırlısı kazanan arkadaşları tebrik ediyorum umarım gerçekten hakeden ve ihtiyacı olan arkadaşlar kazanmıştır.

  2. bursa osmangazi ve yildirim ilçeleri açıklanmadı lakin nilüfer ilçesi duyuru tarihi olarak 29 Kasım da yani sözlü mülakattan önce sonuçları açıkladı gözüküyor ayrıca 23.12 yazılı sınav tarihi olarak gözükmekte araya hiç zaman bırakmıyorlar adaylar yazılı sınava hazırlanabilmesi için

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*