Ziraat Bank Kredi Başvurusu SMS – BekçiAlımı

Ziraat Bank Kredi Başvurusu SMS

Maddi açıdan ihtiyaçlarımızı karşılamak oldukça zor bir şeydir. Çünkü genelde bir taşıt, arsa ya da konut alırken, bir iş kurarken maliyetler yükselir ama bizim bu maliyetleri karşılayacak bir kaynağımız yoksa bu miktarı krediler ile elde ederek tutarı vadeli şekilde ödemenin yolunu buluruz. Artık bankalar büyük bir Pazar rekabetine girdi çünkü müşteriler en azından kredi notu yüksek müşteriler oldukça az ve bankalar kredi satmayı en temel amaçları olarak görüyor. Bu yüzden Ziraat Bank kredi başvurusu SMS ile çok hızlı ve pratik bir başvuru yolu sunuluyor.

Ziraat Bank Kredi Başvurusu SMS, Hangi Krediler Alınabilir?

Ziraat Bank bize kolay ve pratik şekilde kredi başvurusu yapmamız için birçok yöntem sunmaktadır. Eğer bunları sıralarsak Ziraat Bank kredi başvurusu SMS, ATM aracılığıyla başvuru, çağrı merkezi ile başvuru, mobil bankacılık ve internet bankacılığıdır. SMS ile başvuru yapmak isterseniz, tüketici, taşıt ve konut kredisi için başvuru yapabilirsiniz.  T.C Kimlik No, kredi tutarı, vade ve aylık net gelirinizi yazarak 4747’ye SMS göndererek kredi başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Kimlik numaranızdan önce TUKETICI, KONUT veya TASIT şeklinde kısaltmanızı eklemelisiniz. En kısa sürede kredi talebinizin cevabı cep telefonunuza gönderilecektir.

Diğer Kredi Alma Yolları

Kredi almak için birçok farklı yol var. Ön başvuru olarak Ziraat Bank kredi başvurusu SMS ve çağrı merkezi mevcuttur. Tabi ki en eski yol şubeye giderek klasik tarz bir başvurudur. Yenilikçi yöntemler ise öncelikle internet bankacılığı, mobil bankacılık ve ATM ile kredi başvurusu olarak sayılabilir. Ön başvuru şeklinde yapılan başvurularda sizin başvurunuzun uygun olup olmadığı kontrol edilir ve buna göre size olumlu ya da olumsuz dönüş yapılır. Diğer yöntemlerde ise kesin başvuruyu yapmış olursunuz ve size onay verilirse tutar direkt olarak ödenir.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Musa GENÇ

Elektrik-elektronik mezunuyum. Uygun zamanlarda ilgilendiğim alanlarda içerik üretiyorum. Makalelerimi yazarken dil bilgisine, imla kurallarına ve doğru verilere ulaşmaya özen gösteriyorum. En güncel yazılarım ve makalelerimle sizlere bilgiler sunuyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir