Yazılım Test ve Kalite Derneği Eğitim ve Başarı Burs Başvurusu – BekçiAlımı

Yazılım Test ve Kalite Derneği Eğitim ve Başarı Burs Başvurusu

Yazılım Test ve Kalite Derneği 2020-2021 eğitim öğretim dönemi için burs başvuruları başladı. Üniversitelerin Bilgisayar/Yazılım Mühendisliği bölümünde veya önlisans düzeyindeki Bilgisayar Programcılığı bölümünde öğrenim görmekte olup ve en az 1. sınıfı bitirmiş olan üniversite öğrencilerine yönelik verilen burs geri ödemesizdir. Burs miktarı bu sene için 450TL olarak belirlenmiştir. Online olarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim dönemi boyunca Eylül-Haziran (10 ay) boyunca nakit burs yardımı yapılacaktır. Başvurusu kabul edilen adaylar mülakata çağrılacaktır.

Burs Başvuru Şartları

450 TL nakit bursu alabilmek için aşağıdaki şartları sağlıyor olmalısınız:

  • Üniversitelerin Bilgisayar/Yazılım Mühendisliği bölümünde veya önlisans düzeyindeki Bilgisayar Programcılığı bölümünde öğrenim görmekte olup ve en az 1. sınıfı bitirmiş olmak,
  • Dörtlük düzene göre en az 3.0/4.0 not ortalamasına sahip olmak,
  • Verilecek bursa ihtiyacı olmak

Burs Başvurusu

 ile 30.08.2020 tarihleri arasındadır. Herhangi Bir Kurumdan Burs veya Kredi Alınabilir. Başvuru formu ve diğer evraklar için BURAYA tıklayınız.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir