22 Nisan Pazar 2018
Ana Sayfa / Bekçi Haberleri / Yazılı Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Yazılı Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği alımlarında sabır ve stresin bir arada bulunduğu bir bekleyişin sonunda sözlü sınav sonuçları açıklandı. Sözlü sınav sonuçlarını ilk açıklayan ilçe Nilüfer ilçesi oldu, bu ilçeye başvuran adaylar beklemeden sözlü sınav bittiği günden sonra sonuçların öğrendiler. Sözlü sınavı en geç açıklayan il ise Ankara oldu. En geç açıklayan ilçe Ankara-Çankaya ilçesi oldu.

Ankara sınavı geç açıkladı fakat Ankara yazılı sınav tarihini bir hafta erteleyerek 30 Aralık 2017 tarihine aldı. Böylelikle Ankara’ya başvuran adaylar şimdi biraz daha şanslı durumdalar en azından yazılı sınava çalışmak için önlerinde bir haftaları bulunuyor. Bu zamanı en iyi değerlendirenler ve temeli sağlam olan adaylar yazılı sınavda çok zorlanmayacaktır.

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Yazılı sınav tarihleri 23 Aralık günü başlıyor, bazı yerler 23 Aralık bazıları da 24 Aralık günü sözlü sınava girecekler. Ankara ise 30 Aralık da yazılı sınav yapacak. Yazılı sınav tarihleri ile ilgili ne ilanlarda nede kaymakamlıkların internet sitelerinde herhangi bir duyuru bulunmuyor. Bu yüzden yazılı sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz belli değil.

Yazılı sınav sonuçları açıklanmaya başlandığında sitemiz üzerinden paylaşılacaktır.

Bekçi adayları; Mahalle Bekçisi olup olmayacağınızı belirleyecek olan yazılı ve sözlü sınava, hazır ve donanımlı olarak göğüs germek için aşağıdaki sınav ve test uygulamalarını satın alabilirsiniz. Üstelik, 40-50 TL fiyatlarla satılan kitapların yerine sadece 16.99 TL. Bir kez ödeyin, sürekli güncel ve hızlı bir çalışma imkanına sahip olun. 2018'de alınacak 17 bin bekçi arasında siz de yer alın. Üstelik bekçilik sınavları zamanında, sürekli güncellenen içeriklerle rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Bu uygulamalar bekcialimi.com sitemizin resmi ve desteklediği uygulamalardır. İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

İlginizi Çekebilir!

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınav Hakkında Bilgi ve Öneri

Çarşı ve mahalle bekçiliği başvurusunda bulunacak adaylar belli sınav aşamalarına tabii tutulurlar. 2018 yılında 17 …

Bir Soru

  1. Adana mahalle bekçiliği sınav sonuçları hala açıklanmadı neden hala bi bilgi verilmiyor 3 hafta oldu neredeyse tüm illerde yapılanlar açıklandı adana hala beklemekte bilginiz varmı..?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir