Yazılı Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği alımlarında sabır ve stresin bir arada bulunduğu bir bekleyişin sonunda sözlü sınav sonuçları açıklandı. Sözlü sınav sonuçlarını ilk açıklayan ilçe Nilüfer ilçesi oldu, bu ilçeye başvuran adaylar beklemeden sözlü sınav bittiği günden sonra sonuçların öğrendiler. Sözlü sınavı en geç açıklayan il ise Ankara oldu. En geç açıklayan ilçe Ankara-Çankaya ilçesi oldu.

Ankara sınavı geç açıkladı fakat Ankara yazılı sınav tarihini bir hafta erteleyerek 30 Aralık 2017 tarihine aldı. Böylelikle Ankara’ya başvuran adaylar şimdi biraz daha şanslı durumdalar en azından yazılı sınava çalışmak için önlerinde bir haftaları bulunuyor. Bu zamanı en iyi değerlendirenler ve temeli sağlam olan adaylar yazılı sınavda çok zorlanmayacaktır.

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Yazılı sınav tarihleri 23 Aralık günü başlıyor, bazı yerler 23 Aralık bazıları da 24 Aralık günü sözlü sınava girecekler. Ankara ise 30 Aralık da yazılı sınav yapacak. Yazılı sınav tarihleri ile ilgili ne ilanlarda nede kaymakamlıkların internet sitelerinde herhangi bir duyuru bulunmuyor. Bu yüzden yazılı sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz belli değil.

Yazılı sınav sonuçları açıklanmaya başlandığında sitemiz üzerinden paylaşılacaktır.

Bekçi adayları; 2019'da yapılacak bekçi alımında YÜZ BİNLERCE rakibinizi geçmek için SÖZLÜ MÜLAKATTA yüksek almalısınız! Çalışmak için mutlaka uygulamamızı satın alın. Yüzlerce kişiye bekçilik kazandırdık; bunlardan biri de siz olun. Uygulamamız sayesinde on binlerce rakibinizin bir adım önünde olacaksınız! İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN
Bu makale ile alakalı toplam 1 soru cevaplandı. Soru sormak ve sorulara verilen cevapları okumak için aşağıya bakınız.
Utku DEMİR
Utku DEMİR hakkında 573 makale
Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

1
SORU-CEVAP FORMU

avatar
  TIKLA TAKİP ET!  
En Yeniler Eskiler
Bildir
Hakan ünal
Ziyaretçi
Hakan ünal

Adana mahalle bekçiliği sınav sonuçları hala açıklanmadı neden hala bi bilgi verilmiyor 3 hafta oldu neredeyse tüm illerde yapılanlar açıklandı adana hala beklemekte bilginiz varmı..?