Yazılı Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği alımlarında sabır ve stresin bir arada bulunduğu bir bekleyişin sonunda sözlü sınav sonuçları açıklandı. Sözlü sınav sonuçlarını ilk açıklayan ilçe Nilüfer ilçesi oldu, bu ilçeye başvuran adaylar beklemeden sözlü sınav bittiği günden sonra sonuçların öğrendiler. Sözlü sınavı en geç açıklayan il ise Ankara oldu. En geç açıklayan ilçe Ankara-Çankaya ilçesi oldu.

Ankara sınavı geç açıkladı fakat Ankara yazılı sınav tarihini bir hafta erteleyerek 30 Aralık 2017 tarihine aldı. Böylelikle Ankara’ya başvuran adaylar şimdi biraz daha şanslı durumdalar en azından yazılı sınava çalışmak için önlerinde bir haftaları bulunuyor. Bu zamanı en iyi değerlendirenler ve temeli sağlam olan adaylar yazılı sınavda çok zorlanmayacaktır.

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Yazılı sınav tarihleri 23 Aralık günü başlıyor, bazı yerler 23 Aralık bazıları da 24 Aralık günü sözlü sınava girecekler. Ankara ise 30 Aralık da yazılı sınav yapacak. Yazılı sınav tarihleri ile ilgili ne ilanlarda nede kaymakamlıkların internet sitelerinde herhangi bir duyuru bulunmuyor. Bu yüzden yazılı sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz belli değil.

Yazılı sınav sonuçları açıklanmaya başlandığında sitemiz üzerinden paylaşılacaktır.

Bekçi adayları; Mahalle Bekçisi olup olmayacağınızı belirleyecek olan yazılı ve sözlü sınava, hazır ve donanımlı olarak göğüs germek için aşağıdaki sınav ve test uygulamalarını mutlaka satın alın. Binlerce çözümlü test ve sözlü mülakat soru-cevabı ile yazılıya ve sözlüye hazırlanın.40-50 TL fiyatlarla satılan kitapların yerine sadece 22.99 TL. Bir kez ödeyin, sürekli güncel ve hızlı bir çalışma imkanına sahip olun. Sürekli güncellenen içeriklerle yüz bine yaklaşan rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Bu uygulamalar bekcialimi.com sitemizin resmi ve desteklediği uygulamalardır.İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

1 yorum

  1. Adana mahalle bekçiliği sınav sonuçları hala açıklanmadı neden hala bi bilgi verilmiyor 3 hafta oldu neredeyse tüm illerde yapılanlar açıklandı adana hala beklemekte bilginiz varmı..?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*