Yaparsın Aşkım Başvuru Formu ve Güncelleme – BekçiAlımı

Yaparsın Aşkım Başvuru Formu ve Güncelleme

Tüm dünyada farklı isimlerde yayınlanan ve birçok ülkede reytinglerde üstlerde yer alan program formatı Türkiye’de “Yaparsın Aşkım” ismiyle her hafta ekranlarda. Fox TV’de İlker Ayrık’ın keyifli ve hoş sunumuyla ekranlara gelen yarışma programında daha önceden bildiğiniz “Ben Bilmem Eşim Bilir” formatı yenilenerek daha eğlenceli, çekişmeli ve daha kazançlı hale getirildi. Biz de Yaparsın Aşkım başvuru aşamalarını sizler için inceledik.

Yaparsın Aşkım Başvuru Fox TV

İlker Ayrık ile Yaparsın Aşkım yarışması, yeni yayın kanalı Fox TV’de her hafta izleyicileriyle buluşuyor. Adı ve içeriği değişen programın eğlence ve rekabet konusunda sınır tanımadığını belirten İlker Ayrık, kazanan çifti de büyük ödülün beklediğini söylüyor. İlker Ayrık ile Yaparsın Aşkım’da her programda 3 evli çift yarışıyor ve büyük ödül için rekabet ediyorlar. Yarışma sonunda galip gelen çift yepyeni sıfır kilometre bir arabanın sahibi oluyor.

Yaparsın Aşkım yarışmasına katılabilmeniz için evli veya nişanlı olmanız gerekiyor. Evli veya nişanlı olmayan çiftler, yani arkadaş, sevgili gibi durumlarda olan çiftler katılım sağlayamıyor. Eşinizi ne kadar tanıyorsunuz? Uyumlu ve anlaşan bir çift misiniz? Eşinizle veya nişanlınızla takım oyununda başarılı olabilir misiniz? Bu sorulara “evet” cevabı veriyorsanız Fox TV’de yayınlanan Yaparsın Aşkım yarışması tam size göre.

Eşiniz veya nişanlınız ile ilgili tüm bilgilere hakimseniz, sevdiklerini ve sevmediklerini çok iyi biliyorsanız, yapabileceklerini ve sınırlarını tanıyorsanız yarışmada şansınız daha çok olacaktır. Ayrıca partnerinizin el becerilerine güveniyorsanız ve son model bir araba sahibi olmak gibi bir hayaliniz varsa bu yarışmayı kaçırmamalısınız.

2021 yılı tv yarışma başvuruları ve başvuru formu ile para kazanın.

Yaparsın Aşkım Sıkça Sorulan Sorular

Program hakkında merak edilen ve sorulan bazı soruları sizin için derleyerek kısaca cevap verdik. İşte en çok sorulan sorular ve cevapları.

Yaparsın Aşkım’a nasıl başvurulur?

Yarışmaya başvurmak için başvuru formunu eksiksiz doldurup göndermeniz gerekiyor. Başvuru formuna sayfanın devamında ulaşabilirsiniz. Ayrıca başvuru için evli olma şartı da yok.

Yaparsın Aşkım çekimleri nerede yapılıyor?

Yaparsın Aşkım programının çekimleri, yapımcı firma Pervasız Yapım stüdyosunda veya FOX TV stüdyosunda çekildiği belirtiliyor.

Yaparsın Aşkım hangi günler var?

Yaparsın Aşkım yarışmasının yayın günleri diğer programlara ve dizilere göre değişiklik gösteriyor. Çoğunlukla hafta sonu yayınlanan yarışma, hafta içi bazı günler de yayınlanıyor.

Yaparsın Aşkım Araba Ödülü

Fox TV ekranlarında yayınlanan yarışmaya katılarak rekabetin ve eğlencenin yanı sıra sıfır kilometre bir araba kazanmanın da deneyimini yaşayacaksınız. Yaparsın Aşkım araba ödülünü alabilmek için diğer evli çiftlerden daha iyi olmalı ve eşinizle beraber çalışmalısınız.Yemek konusunda eşinize güveniyorsanız ve bir oturuşta en fazla lahmacunu yiyebileceğini düşünüyorsanız diğer yarışmacıların eşleri arasında doğru teklifi vererek eşinizin kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Eşinizin futbol konusunda diğer yarışmacılardan daha fazla penaltı atabileceğine güveniyorsanız ya da sadece doyasıya eğlenmek, “hayatımızda bir de TV programı olsun çocuklarımıza gösteririz” diyorsanız Yaparsın Aşkım yarışma programı tam yeri. Eşinize ne kadar güvenmeniz gerektiğini bu yarışma ile öğrenmek ayrıca bir deneyim olacaktır.

Yaparsın Aşkım yarışmasına, “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışmasında izlediğimiz boya toplarıyla hedef vurma, en fazla acı biber yeme, erkeklerin topuklu ayakkabı ile parkur geçmesi gibi efsane oyunlarının yanı sıra birçok yeni konsepte sahip oyun da dahil edildi. Yarışma programının amacı aslında tamamen yetenek ile kazanmak değil eşini en iyi tanıyan ve doğru taktik ve iddiada bulunanın kazanmasıyla ön plana çıkıyor.

Yaparsın Aşkım Sunucusu İlker Ayrık

Oyuncu, sunucu ve yönetmen sıfatlarını üzerinde taşıyan İlker Ayrık, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin tiyatro bölümünden başarıyla mezun olmuştur. 2005-2006 yıllarında Aykut Taşkın ile birlikte Pervasız Tiyatro’yu kurarak hayata geçirdiler. 1979 doğumlu olan ünlü oyuncu birçok tiyatro oyununda ve sinema filminde başarıyla rol oynamıştır. 2014 yılında 3 kafadar olan İlker Ayrık, Serhat Sarı ve M. Serdar Fırat, Pervasız Yapım isimli yapım şirketini kurdular. Pervasız Yapım’ın ilk sinema filmi olan Yapışık Kardeşler ile 1 milyonun üzerinde seyirci kitlesine ulaşarak büyük bir başarı elde ettiler. Yaparsın Aşkım yarışmasının da yapım şirketi olan Pervasız Yapım olarak, Fox TV, Star TV, Kanal D, Show TV gibi Türkiye’nin en çok izlenen ve önde gelen kanallarında yüzlerce bölüm programa imza attılar. Hepinizin sevdiği eğlenceli oyuncu ve sunucu İlker Ayrık, neşeli ve dinamik sunumu ile sizi hayatın stresli havasından uzaklaştıracak ve keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak.

Yaparsın Aşkım Katılım Aşamaları

Oldukça popüler olan Yaparsın Aşkım yarışmasına tahmin edeceğiniz gibi binlerce başvuru alınıyor. Bu aşmada katılmayı ve başarmayı gerçekten istiyorsanız sabırlı ve istikrarlı olmalısınız. Başvurularınızı gerçekleştirirken sizlerden istenen bilgilere doğru ve gerçekçi yanıtlar vermeyi unutmayın. Bu sizin için en sağlıklı ve şansınızı arttıran başvuru detaylarından birisidir. Yanlış veya eksi yazacağınız bilgiler sonucunda başvurunuz kabul edilse dahi sizlere ulaşılamayabilir veya yanlış bilgiler dolayısıyla yarışmaya katılım hakkınız iptal olabilir.

Diğer önemli bir husus ise, yarışma başvurusunu gerçekleştirdikten sonra ekranda yer alan referans numarasını yani size özel tanımlanmış başvuru numarasını muhafaza etmenizdir. Bu başvuru numarası, kazanmanız halinde çok işinize yarayacaktır. Bu kadar yoğun ilgi ve talepten ötürü başvuru değerlendirme işlemleri titizlikle gerçekleştiriliyor. Dolayısıyla katılım süreciniz için düzenli bir başvuru formu ve gelişmeleri sürekli takip etmek sizin şansınızı arttıracaktır.

Yaparsın Aşkım Başvuru Takip ve Sorgulama

Yaparsın Aşkım başvuru sorgulama için ilk aşama başvuru formu sorularının değerlendirilmesidir. Formda gönderdiğiniz bilgiler ve detaylar dikkatlice okunarak değerlendirilir. Sonraki aşamada başvurunuz olumlu ise, formda belirttiğiniz iletişim numaralarından size ulaşılarak yazdığınız bilgilerin doğruluğu ve sizin tarafınızdan yazıldığı teyit edilir.

Doğrulama aşamasında size sorulan sorulara yanıt verdikten sonra, yanıtlarınız kontrol ediliyor ve yapımcı ajansdaki ilgili birim tarafından yapılan kura sonucunda, şartlar sağlanıyorsa size katılımınız için davetiye gönderiliyor. Bu şekilde sizinle iletişime geçildikten sonra yarışmaya başvurunuz onaylanıyor ve katılım sağlayarak yarışıyorsunuz. Bu aşamada seçilene kadar yarışmayı ve gelişmeleri takip etmek dışında sizin yapmanız gereken ekstra bir işlem yoktur. Sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda gerekli bilgiler ve gelişmeler ziyaretçilerimize düzenli olarak duyuruluyor. Tüm detayları öğrenip anladığımıza göre artık hazırız. Başvuru formunu doldurma işlemine geçebiliriz.

Yaparsın Aşkım Başvuru Formu

Başvuru formu tek sayfadan oluşan ve çok detaylı olmayan bir form diyebiliriz. Katılımınız için doldurmanız gereken Yaparsın Aşkım başvuru formunun üst bölümünde kadın ve erkek olarak 2 ayrı bölüm mevcut. Bu nedenle katılacak çiftten her birey için bilgileri ayrı ayrı doldurmalısınız.

Ayrıca kadın ve erkek için doldurulan alanların alt bölümünde formu dolduran kişinin onayını belirten işaretleme kutucukları bulunuyor. Bu alanları da hem kadın hem de erkek yarışmacı kendisinin doldurduğunu, yani bilgisi dahilinde olduğunu belirtmek için işaretlemelidir. Formun alt bölümünde 2 adet fotoğraf alanı bulunuyor. Bu alanlara yakın zamanda çekilmiş ve yüzünüzün net bir şekilde gözüktüğü fotoğraflarınızı eklemeniz önemlidir. Hem erkek hem de kadın yarışmacı için mutlaka fotoğraf ekleyiniz.

Tüm alanları doldurduktan ve fotoğraflarınızı ekledikten sonra formu son bir kez kontrol etmenizde fayda var. Tüm alanların eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra “Başvurumu Tamamla” butonuna basarak işlemi tamamlamış olacaksınız.

Yaparsın Aşkım WhatsApp Başvuru Hattı

Yaparsın Aşkım yarışmasına, en çok kullanılan mobil mesajlaşma programı olan WhatsApp üzerinden de ilk başvurunuzu yapabilirsiniz. WhatsApp başvuru numarasına yarışmaya katılmak istediğinizi belirterek, kişisel bilgilerinizi ve sizden istenecek olan ek bilgileri göndermeniz gerekiyor. WhatsApp başvurusu sonrasında yetkili arkadaşlar gerekli aşamaları size bildirerek başvurunuzun tamamlanmasını sağlayacaklardır. Yaparsın Aşkım WhatsApp başvuru hattı: 0 552 438 36 36

Yaparsın Aşkım Başvuru Güncelleme

Daha önce Yaparsın Aşkım yarışmasına başvurduysanız, başvurunuzu güncellemeniz de mümkün. Bilgileriniz değişmiş olabilir veya başvurunuz çok eski olabilir. Bu yüzden başvurunuzu yenilemek isteyebilirsiniz.

Güncelleme için aşağıda linkini göreceğiniz ayrı bir sayfa bulunuyor. Bu sayfada başvuruda kullandığınız cep telefonunuzu ve size telefon veya mail yoluyla gönderilen özel parolanızı girmelisiniz. Bilgileri doğru girdikten sonra güncelleme sayfasına ulaşmış olacaksınız. Parolanızı unuttuysanız güncelleme sayfasında alt kısımda “Parolamı unuttum” yazısına tıklayarak ve istenen bilgileri girerek parolanızı yenileyebilirsiniz. Yaparsın Aşkım başvuru güncelleme sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Belki de bir sonraki yarışmacı çift siz olacaksınız ve büyük ödül olan arabayı siz alacaksınız. İyi şanslar.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir