WhatsApp Sms Onay Alma – BekçiAlımı

WhatsApp Sms Onay Alma

WhatsApp, mobil numara üzerinden hizmet sunan dünyanın en büyük iletişim aracıdır. Kişiler ve firmalar, WhatsApp kullanmak için mobil onay yaptırmak zorundadır. SMS onayı yaptırdıktan sonra iletişim kimlik numaranız doğrulama yaptığınız numara olacaktır. Bu işlem için iki farklı alternatiften birini tercih etmelisiniz:

  • Gerçek mobil numaranız ile doğrulama
  • Sanal numaralar ile sms onayı alma

Başta Facebook, Instagram, Whatssapp, Telegram ve oyunlar olmak üzere bir çok farklı sistem sms doğrulama istemektedir. Bu amaç için gerçek numaranızı vermek istemiyor, geçici numara ile işinizi görmek istiyorsanız sanal numara kullanmanız ve bu doğrulama adımını bu şekilde geçmeniz gerekmektedir.

Ücretsiz SMS Onay

Bedava sms onaylama sistemlerini kullanma amaçları başlıca şunlardır:

  • Kişisel numarayı paylaşmak istememe
  • Ek fazla hesap açma
  • Kişisel gizliliği sağlama
  • Reklamlardan korunma

Sms doğrulama için birçok farklı ücretli site bulunmaktadır. Bu siteler makul bir ücret karşılığında size bu hizmet sunmaktadırlar. Eğer ücret vermek istemiyor ve bedava sms doğrulaması yapmak istiyorsanız aşağıdaki sitelere göz gezdirebilirsiniz.

Ücretsiz Mobil Onay

Ücretsiz mobil onaylama sistemleri genelde reklam ve uygulama indirme amaçlı açılmaktadır. Bu nedenle deneye deneye çözüm bulmalı ve istediğiniz hizmeti sağlayan sms sistemini bulmalısınız. Bizim gözlemlediğimiz ve kolaylık sağlayan sistemler ve uygulamalar ise şöyle: SMS-online , SMS recive, freephone sms.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir