Vodafone Yaz Süprizi Bedava Hediye İnternet – BekçiAlımı

Vodafone Yaz Süprizi Bedava Hediye İnternet

Vodafone, RED tarifelerinde üye müşterilerine hediye mobil internet vermeye devam ediyor. Müşteri memnuniyeti ve sadakati programı çerçevesinde Vodafone RED tarifesine abone olan faturalı ya da faturasız ön ödemeli aboneler aylık bedava mobil internet alıyorlar. Verilen mobil internet tamamen Vodafone takdirinde ve seçiminde olup hatlara tanımlanan mobil internet miktarları şöyledir:

  • 5GB mobil internet
  • 3 ay boyunca 2GB,
  • 1 aylık 10GB,
  • 6 ay boyunca 1GB

Vodafone yaz süprizi kapsamında hatlara TL ve fatura indirimi de verebiliyor. Yazımızın başında söylediğimiz gibi bu kampanya için herhangi bir başvuru bulunmuyor. Herhangi bir sorun yaşandığında ya da müşteri memnuniyeti açısından verilmektedir.

Çoğu kullanıcıya Vodafone tarafından 10 Kasım 2020 tarihine kadar yaz süprizi hediyesi interneti tanımlanmış durumda. Tarife detaylarınıza ve paketlerinize bakarak size tanımlanıp tanımlanmadığını görebilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir