Vodafone Sınırsız-Kotasız WhatsApp

Vodafone, 2020 yılında evde zaman geçiren milyonlarca müşterisi ve muhtemel müşterileri için çarpıcı bir kampanya duyurdu. Vodafone Freezone tarifelerine gelen ya da geçen kullanıcılar, internet kotalarından düşüm olmaksızın sınırsız WhatsApp kullanabilecekler. Aşağıdaki WhatsApp özellikleri Vodafone internet paketinizden düşülmeyecektir:

  • WhatsApp yazışma
  • WhatsApp sesli görüşme
  • WhatsApp video görüşme

Uyumlu, Redli gibi tarife türlerinde geçerli olan sınırsız WhatsApp özelliği için Freezone tarifelerinde yer almanız yeterlidir. Vodafone Freezone içerisinde yer alan  kotasız WhatsApp paketlerinin bazıları şöyledir:

Yukarıdaki tarifelerin bir kısmında yaş şartı, bir kısmında yeni abone olma ya da faturalıya geçme bir kısmında da internet üzerinden başvuru şartı bulunmaktadır. Seçeceğiniz Vodafone tarifesinde yeşil sınırsız ve kotasız WhatsApp  yazısının olmasına dikkat ederek bu imkandan faydalanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve yararlanmak için:

https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/tarifeler/26_Yaş_Altına_Özel?1=1&icmp=hero-freezonemain-allvisitors-mnp-sinirsizwhatsapp-0420

ÖNEMLİ:   Bimcell 2020 Ramazan Hediyesi
0 0 vote
Yazıyı Oyla
TIKLA TAKİP ET!
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Cihazınızda internet yok...

0
Hemen Destek İstex
()
x