Vodafone Sınırsız-Kotasız Mobil İnternet: Limitsiz Red’li – BekçiAlımı

Vodafone Sınırsız-Kotasız Mobil İnternet: Limitsiz Red’li

Vodafone, insanlar tarafından merakla beklenen ve çok talep edilen sınırsız-kotasız internet paketini müşterilerine sunmaya başladı. 2020 yılında hala sınırsız internet sunmayan mobil operatörlere karşın insanlar aşım derdi olmayan sınırsız internet talep ediyorlar ve çözüm arıyorlar. Vodafone sınırsız internet paketi ile kota derdi olmadan, aşım ücreti ödemeden ve sabit ücretle sınırsız mobil internet hizmeti alabilirsiniz. Cayma bedeli olmayan bu eşsiz tarifenin ücreti ise sadece 169TL! Vodafone Limit’siz Red’li tarifesi ile hiçbir engel ve kota olmadan aşağıdaki hizmetleri dilediğinizce kullanabilirsiniz:

 • Sınırsız konuşma
 • Sınırsız SMS
 • Kotasız-aşımsız-sınırsız mobil internet

Sınırsız Mobil İnternet

Vodafone birçok kişi tarafından talep edilen ve çok istenen herhangi bir sınırı olmayan haklara sahip tarifeyi nihayet duyurdu. Vodafone Limit’siz Red’li tarifesi ile mobil internet dahil hiçbir engel olmadan dilediğinizce internet-sms-konuşma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Vodafone Limitsiz Red’li Tarifesi

Şu an dijitalde seçili abonelere sunulan bu eşsiz teklif çok yakında tüm Vodafone abonelerine ve Türkiye’ye açılacak.  Size özel teklifler sayfasına bakarak bu eşsiz tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Limit’siz Red’li tarifesinin detayları şu şekildedir:

Limirsiz Redli tarifesi normalde 399TL aylık ücrete sahiptir fakat ilk çıkışı nedeniyle kampanyalı olarak 169TL olarak tüketicilere sunulacaktır. 2. 12 ay ücreti ise 189TL olarak faturalanacaktır yani toplamda 24 ay için sözleşme imzalanmaktadır. Tarifeye kayıt olduğunuzda haklarınız aşağıdaki şekilde sınırsız olarak düzenlenecektir:

Vodafone Limitsiz İnternet Hotspot

Limitsiz Redli tarifesinde geçtiğinizde cep telefonu üzerinden mobil internetiniz sınırsız olmaktadır. Hotspot yani internet yayını şeklinde bilgisayarınız ya da diğer cihazlara internet bağlantısı paylaşımı yapamazsınız. Sadece apple ürünleri arası paylaşım sınırlandırılamamaktadır.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

14 Soru Cevaplandı

 1. Hotspot konusunda yanlış bilgilendirme mevcut, paylaşım yapılabiliyor herhangi br kısıtlama mevcut değil.

 2. internet hizli mi pink var mi

 3. İYİDE PAKET ŞUAN SATILMIYORKİ SADECE UYGULAMA ÖNERİRSE ALABİLİYORSUNUZ YOKSA ALAMIYORSUNUZ

 4. Bunu alırsam başka telefon ve tabletlere de paylaşım yapablirmiyim benim için önemli de

 5. Erdoğan Çetinkaya

  Begendim

 6. Ben 8 aydır kullanıyorum 50gb asa olmamisti fatura sabit musteri hizmetleri paylaşım serbest demişti bu ay tablet aldim 5 günde 50gb oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir