Vodafone İnternet Kazanma – BekçiAlımı

Vodafone İnternet Kazanma

İnternetin hayattaki her alana sirayet etmesi ve özellikle sosyal medyanın hayatımıza girişi sonrasında telefon kullanıcılarının internet kullanımı katlanarak arttı. GSM operatörleri bu durumu fark ederek kullanıcı dostu kampanyalar geliştirmeye başladı. Bu kampanyaların bazıları hattı alırken, bazıları ise hattı aldıktan sonra yapılabilir duruma geldi. İnternet kazanabileceğiniz uygulamalar GSM operatörleri tarafından belirlenmektedir. İnternet kazanmak için operatörler tarafından düzenlenen bütün etkinlikler, hem müşteriyi memnun etmekte hem de şirketin etkileşimini artırmaktadır. Vodafone internet kazanma uygulamaları aracılığıyla bu GSM operatörü tarafından belirli dönemlerde bedava internet kazanılabilmektedir.

Vodafone Aboneleri İçin İnternet Kazanma

Turkcell müşterilerinin internet kazanabileceği hizmetler aşağıda belirtilmiştir.

  • ‘‘Vodafone Yanımda’’ uygulamasını indirerek haftanın ilk günü uygulamayı çalıştırmanız halinde 250 MB internet hediyesi kazanırsınız.
  • Vodafone Yanımda uygulaması, kullanıcılarına neredeyse her gün hediye göndermektedir. Uygulamanın en dikkat çeken etkinliği ‘‘Bana Ne Var’’ bölümüdür. Bu bölümde çarkı çevirerek 1GB ile 5GB arasında internet hediyesi kazanabilirsiniz. Bana Ne Var uygulaması her pazartesi günü yenilenmektedir. Yani her pazartesi günü çarkı çevirerek yeni hediyeler kazanabilirsiniz.
  • Türkiye’nin ilk oynadıkça hediye internet kazandıran artırılmış gerçeklik oyunu ‘‘İnternet Avcıları’’ uygulamasını indirerek oyun oynayarak bedava internet kazanabilirsiniz.
  • https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/linkine giriş yapıp linkte yer alan testi çözdüğünüzde bedava 3GB internet kazanabilirsiniz.

 

  • Vodafone 4.5G teknolojisini kullanmaya başlayan tüm müşterilere 30 günlük 5GB internet hediyesi sunulmaktadır.
  • Vodafone tarafından verilen dijitale özel başvuru formlarını doldurmanız ve Vodafone operatörüne geçiş yapmanız durumunda, ilk 3 ay için geçerli olan toplam 6GB internet hediyesi kazanabilirsiniz.
  • Vodafone 4.5G teknolojisini kullanmaya başlayan tüm müşterilere 30 günlük 5GB internet hediyesi sunulmaktadır. Bu hediye için ‘‘4.5G Kullan Kazan Kampanyası’’ kullanılmalıdır.
  • Vodafone Yanımda uygulaması daveti attığınız arkadaşlarınız bu uygulamayı kullanmaya başlarsa, 2GB bedava internet hediyesi kazanırsınız. Ayrıca 2GB hediyesi tek bir kere ile sınırlı değildir. Vodafone kullanıcısı olan arkadaşlarınızı davet ettikçe ve onların bu uygulamayı kullanmasını sağladıkça bedava internet kazanabilirsiniz.
  • Vodafone mağazalarından faturasız hat aldıktan sonra aylık 5GB olmak üzere toplam 3 aylık 15GB internet hediyesi kazanırsınız.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir