Vodafone – Faturasız Uyumlu Genç 7 9GB 25TL – BekçiAlımı

Vodafone – Faturasız Uyumlu Genç 7 9GB 25TL

Vodafone, faturasız abone olmak isteyen ya da numarasını taşıyacaklara güzel bir teklifle geliyor. 2020 yılında evde kalarak zamanını geçiren ve kendi sağlığını koruyanlara Vodafone kampanyalar ile destek oluyor. Vodafone Freezone tarifeleri içerisinde yer alan faturasız uyumlu genç 7 tarifesi 9GB internet, ilk ay 1GB mobil internet, her yöne 750dk ve 250 sms hersey dahil paketini 25TL fiyat ile sunuyor. Bu paket ile aşağıdakileri alıyorsunuz:

  • 7GB mobil internet
  • 7GB mobil internete ek 2GB sosyal internet
  • Her yöne 250 SMS
  • İlk ay 10GB internet
  • Her töne 750 dk konuşma

Faturasız Uyumlu Genç 7 paketi mevcut abonelere sunulmamakta olup numarasını Vodafone’a taşıyacak olan mobil kullanıcılara sunulmuştur.

Paket Özellikleri

Faturasız Uyumlu Genç 7 ile 7 Gb sınırsız mobil internet,  2GB sosyal uygulama interneti, ilk ay 10GB hoşgeldin hediyesi, 750 dk mobil her yöne konuşma ve 250 SMS i taahhütlü olarak satın alabilirsiniz.

Paketi Alma

Paketi internet üzerinden online başvuru ile alabilirsiniz. İlk 3 ay 25TL olan ücret daha sonra 29TL olarak devam edecek olup taahhütsüz paket fiyatı 49TL’dir.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir