Vodafone Bedava 6GB Mobil İnternet – BekçiAlımı

Vodafone Bedava 6GB Mobil İnternet

Vodafone, zorlu 2020 yılında abonelerine yönelik farklı paket ve çözümler sunmaya devam ediyor. Vodafone üniversite öğrencilerine 6GB mobil interneti ücretsiz veriyor. Eğer siz de üniversite öğrencisi Vodafone abonesi iseniz 6GB herhangi bir sınırı-ücreti-taahhütü olmayan bu imkandan faydalanabilirsiniz. Bu paketi ücretsiz olarak hattınıza tanımlamak için aşağıdaki adımları izleyiniz:

  1. Vodafone yanımda uygulamasını açın.
  2. Ek paketler bölümüne giriniz.
  3. İnternet paketleri seçeneklerine bakınız.
  4. Faturasız Üniversite İnternet paketini tanımlayınız.

Faturasız Üniversite İnternet paketi ile web sitelerinde geçerli 6 GB bedava internet hakkınız olacaktır. Bu paketi almak için faturalı ya da faturasız ön ödemeli abone olmanız yeterlidir. Paketi tanımlayan abonelere Yükseköğretim Kurulu’na bağlı üniversitelerin websitelerinde 3 ay boyunca her ay kullanabilecekleri 6GB mobil internet tanımlanmaktadır. 3 ay için tanımlanır ve üç ay sonra otomatik yenilenir. Herhangi bir ücreti bulunmamaktadır.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

2 Soru Cevaplandı

  1. Bu İnternet başka yerlerde kullanılıyormu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir