VakıfBank Yeni Taşıt Kredisi – BekçiAlımı

VakıfBank Yeni Taşıt Kredisi

Vakıf Bankası, 2020 yılı virüs ile mücadele döneminde ekonomiyi ve halkı desteklemek için yeni taşıt kredisi finansmanı duyurdu. Yeni kredi imkanı ile sıfır ve ikinci el araç alacak olanlar uygun fiyata otomobil alabilecekler. Üstelik 0,49 gibi inanılmaz bir oran ile bu imkan tüm vatandaşlara sunulacak.

Yeni Araç Kredisi

Yeni araç alacak olanlar Vakıflar Bankası araç kredisi ile 0,49 oranında finansman kullanabilecekler. Bu kredi için yerli üretim ve anlaşmalı kurum olma zorunluluğu var. Yani Honda Civic, Renault ve Fiat marka araçlar alabilirsiniz. 6 Ay Ödemesiz toplam azami 60 Ay şeklinde bu kredi kullanılabilecektir.

İkinci El Taşıt Kredisi

İkinci el araç alacak olanlar VakıfBank araç kredisi ile 0,69 oranında finansman kullanabilecekler. Bu kredi için yerli-yabancı üretim ve anlaşmalı kurum olma zorunluluğu yoktur.

Başvurular

Yeni oranlı ve avantajlı Vakıf Bankası taşıt kredisi başvuruları 2 Haziran 2020 tarihinde VakıfBank şubelerinden alınacaktır. EN yakın banka şubesine giderek bu tarihi fırsatı değerlendirebilirsiniz.

 

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir