Vakıfbank Kredi Başvurusu SMS – BekçiAlımı

Vakıfbank Kredi Başvurusu SMS

Maddi ihtiyaçlar eğer yüksek meblağlar oluyorsa elinde toplu para olmayan kişiler bu ihtiyaçları karşılamakta sıkıntı yaşar. Taşıt, konut, iş araç gereçleri, bilgisayar ya da beyaz eşya alırken veya değiştirirken maaşlı işte çalışan biri veya bir emekli bu meblağları karşılayamaz. Bu nedenle kredi sistemi vardır. Siz bankadan faizli kredinizi alır ve ihtiyacınız için tek seferde ödeme yaparsınız, ama bankaya belirtilen vadeye yayılmış şekilde bu parayı ödersiniz. Bankaların en önemli ürünlerinden biri olan krediler için pratik yollar üretilmekte. Bu yolların amacı ise sizin kredi ihtiyacı duyduğunuz durumlarda en kolayı tercih edecek olmanız. En yeni pratik yöntem ise Vakıfbank kredi başvurusu SMS, böylece 7 gün 24 saat kredi başvurusu yapabilir ve kolayca sonucu öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Başvurusu SMS, Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusunu pratik şekilde yapmak isterseniz internet bankacılığı kullanabilirsiniz. Vakıfbank web sitesi üzerinden başvuru formuna ulaşıp daha sonra TC kimlik numaranız, cep telefon numaranız, cep telefonunuza gelen güvenlik kodunu doldurduktan sonra sizden istenilecek bilgileri sırayla doğru ve eksiksiz şekilde doldurunuz. Eğer Vakıfbank kredi başvurusu SMS yapmak isterseniz; ilk olarak TC kimlik numaranızı, daha sonra ise aylık net geliriniz yazmalısınız. Aralarında bir boşluk bıraktıktan sonra bu bilgileri 5724’e göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz. Ancak bu başvuru bir ön başvuru anlamına gelir, yani daha sonrasında yapılması gereken işlemler vardır.

Kredi Ödeme Süreci

Vakıfbank kredi başvurusu SMS yöntemi kullanarak siz de hemen Vakıfbank’a kredi başvurusu yapabilirsiniz. Vakıfbank bireysel kredileri arasında Taksitli ihtiyaç kredisi, Taşıt kredisi, Sarıpanjur ev kredisi, araç rehine karşılığında taksitli kredi, ipotek karşılığında taksitli ihtiyaç kredisi gibi farklı kredi seçenekleri de bulunmaktadır. Ödeme bölümünde ise kısaca 10 bin TL’lik bir krediyi 48 ay gibi bir vadeyle ödeyebilirsiniz. %1.75 faiz oranı ile aldığınız krediyi yaklaşık olarak 15.968 TL ödersiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Musa GENÇ

Elektrik-elektronik mezunuyum. Uygun zamanlarda ilgilendiğim alanlarda içerik üretiyorum. Makalelerimi yazarken dil bilgisine, imla kurallarına ve doğru verilere ulaşmaya özen gösteriyorum. En güncel yazılarım ve makalelerimle sizlere bilgiler sunuyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir