UPS Kargo Direk Bağlanma – BekçiAlımı

UPS Kargo Direk Bağlanma

Dünya üzerindeki en büyük paket teslimat veya bilinen adıyla kargo şirketi olan UPS’nin küresel çapta faaliyetlerde bulunan ve milyar dolarlık bütçeye sahip olan bir şirkete dönüşme hikayesi hayret vericidir. UPS’nin bu başarısının sırrı müşteri odaklı olması, yenilikçi arayışlara girişmesi ve insan kaynaklı çalışma yapısından kaynaklanmaktadır. Günümüzde 495000 üzerinde çalışanı bulunan UPS, 220 ülke ve bölgeye kara, deniz ve hava yolları ile hizmet sağlamaktadır. Bu hizmet sırasında çevreci bir anlayışı benimsemekte ve kaliteyi her zaman ön planda tutmaktadır. Dolayısıyla UPS Kargo müşteri hizmetleriile direk bağlanmaproblemi yaşayan birçok kişi bulunmaktadır. Direk bağlanma için yapılması gereken işlemler bilindiği taktirde müşteri temsilcisi ile direk görüşmeye başlamak çok kolaydır.

UPS Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

UPS’nin deneyimli ve alanında uzman müşteri temsilcisi ekibi hafta içi 09:00-20:00 arasında hizmet vermektedir. UPS Kargo temsilcisine direk bağlanma için aradığınız numara 0850 255 00 66’dır. Bu numarayı aradıktan sonra doğrudan temsilci ile görüşebilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir