Ücretsiz SMS Onay Alma Siteleri – BekçiAlımı

Ücretsiz SMS Onay Alma Siteleri

Telefon onayı yani SMS onaylama birçok farklı sebeple ihtiyaç duyulan bir sistemdir. Genellikle güvenlik, doğrulama, kayıt, yeni hesap gibi farklı amaçlarla istenilen SMS doğrulama sistemi aşağdaki türde yapılar için istenmektedir:

  • Sosyal uygulamalar
  • Oyunlar
  • İnternet siteleri

Başta Facebook, Instagram, Whatssapp, Telegram ve oyunlar olmak üzere bir çok farklı sistem sms doğrulama istemektedir. Bu amaç için gerçek numaranızı vermek isteiyor, geçici numara ile işinizi görmek istiyorsanız sanal numara kullanmanız ve bu doğrulama adımını bu şekilde geçmeniz gerekmektedir.

Ücretsiz SMS Doğrulama

Bedava sms onaylama sistemlerini kullanma amaçları başlıca şunlardır:

  • Kişisel numarayı paylaşmak istememe
  • Ek fazla hesap açma
  • Kişisel gizliliği sağlama
  • Reklamlardan korunma

Sms doğrulama için birçok farklı ücretli site bulunmaktadır. Bu siteler makul bir ücret karşılığında size bu hizmet sunmaktadırlar. Eğer ücret vermek istemiyor ve bedava sms doğrulaması yapmak istiyorsanız aşağıdaki sitelere göz gezdirebilirsiniz.

Ücretsiz Mobil Onay

Ücretsiz mobil onaylama sistemleri genelde reklam ve uygulama indirme amaçlı açılmaktadır. Bu nedenle deneye deneye çözüm bulmalı ve istediğiniz hizmeti sağlayan sms sistemini bulmalısınız. Bizim gözlemlediğimiz ve kolaylık sağlayan sistemler ve uygulamalar ise şöyle: SMS-online info, SMS recive, freephone sms.

Ücretle Mobil Onay

Ücretli olarak size önereceğimiz site,uygun fiyatları ve tam otomatik onay sistemi ile https://onaay.com sitesidir.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir