Ücretsiz Maske Kodları Uygulamadan Alınacak – BekçiAlımı

Ücretsiz Maske Kodları Uygulamadan Alınacak

2020 küresel virüs salgını ile mücadele eden ülkemizde devlet hanelere ve kişilere ücretsiz maske dağıtımı yapmaktadır. Önleyici en büyük uygulamaların başında genel bedava maske dağıtımı eczaneler aracılığı ile yapılmaktadır. 20-65 yaş arası herkes haftalık 5 maskeyi ücretsiz alabilmektedir. Eczanelerden maske alabilmek için mobil cihazlara gelen maske kodunu eczane yetkilisine söylemek gerekiyor. Fakat bu kodun henüz ulaşmadığı kişiler var. Bakanlık bu kişilerin de ücretsiz maske alabilmesi için ücretsiz maske kodu alma hizmetini Hayat Eve Sığar uygulamasına yerleştirdi.

Uygulamaya gelen yeni güncelleme ile ücretsiz maske kodunu direkt alabilirsiniz. Bu kod sayesinde de eczanelerden ücret alınmadan sunulan maskelerinizi sorunsuz şekilde temin edebilirsiniz.

Uygulama içindeki ücretsiz maske talep et butonuna basarak telefonunuza SMS bilgisinin gelmesini hemen sağlayabilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir