Twitch Takipçi Satın Al – BekçiAlımı

Twitch Takipçi Satın Al

Twitch son zamanlarda hayatımıza girmiş olan bir sosyal medya veya canlı yayın sitesidir. Twitch son zamanlarda en popüler sosyal medya platformlarından biri olup hala popülaritesini arttırmaktadır. Bu platformda daha çok bilgisayar oyunu oyunları ve bunları izlemekten keyif alan izleyiciler bulunmaktadır. Dünyanın en iyi oyuncularından ortaya çıkan bu fikir zamanla büyümüştür. İlk zamanlarda sadece League of Legends oyuncuların diliyle yani LOL yayınları ile başlamıştır. Daha sonraları ise birçok oyunun yayınına ev sahipliği yapmıştır. Twitch tüm oyuncuların yayın yapabilmesi için tasarlanmıştır. Her türlü oyuncu konsol oyunu veya bilgisayar oyununu yayın olarak yapabilir. Yayınların daha fazla kişiye ulaşması için ise Twitch takipçi satın al yolunu kullanmalısınız. Ayrıca Twitch yayınları global bir ağ içinde dil desteğine sahip şekildedir. Dünyanın diğer ucunda yapılan İngilizce bir yayını siz Türkiye’de dil desteği ile izleyebilirsiniz.

Twitch Takipçi Satın Al, Nasıl Para Kazanılır?

Twitch üzerinden çeşitli para kazanma yolları vardır. En popüler iki yol vardır. Bunlardan biri açtığınız yayınlarda bağış almaktır. Açtığınız yayınlarda sizin videolarınızı veya yaptığınız şeyi beğenen insanlar size yayın sırasında bağışlar yapabilir. Bu bağışları toplayarak para kazanabilirsiniz. Daha fazla abone için ise Twitch takipçi satın al yolunu kullanmalısınız. Bu sayede Twitch üzerinden para kazanabilirsiniz. Diğer yol ise Twitch ile ortaklık kurmaktır. Bu yol ile yine Twitch üzerinden para kazanabilirsiniz.  Twitch ile ortaklık kurmanız içinse en az 5000 aboneye ulaşmanız gerekiyor. Sonrasında ise bu abonelerle bir izleyici kitlesi oluşturmalısınız. Tüm bunları başardıktan sonra Twitch’e ortaklık teklifinde bulunabilirsiniz. Eğer onay gelirse kendi kanalınıza “subscriber” adında bir buton eklenecek. Bu butona basıp abone olan insanlar para vererek katılabilirler. Bu sayede Twitch üzerinden para kazanabilirsiniz.

Twitch Takipçi Satın Al

Twitch dünyasında büyümek daha tanınır bi hale gelmek için takipçi sayınızı arttırmanız gerekmektedir. Bunu doğal yollardan yapabileceğiniz gibi daha hızlı bir şekilde takipçi kazanabilirsiniz. Bunun için ise yapmanız gereken Twitch takipçi satın al yolu ile takipçi satın almaktır. Bunun sayesinde kitlenizi hızlı bir şekilde büyütebilirsiniz. Bu sayede Twitch üzerinden para kazanma şansınızı arttırmış olursunuz. Ortaklık kurmak için gereken 5000 aboneye ise hızlı bir şekilde ulaşırsınız. Kurduğunuz ortaklıklarla da Twitch üzerinden daha fazla para kazanabilirsiniz.

Twitch üzerinden yayın yapmak için ne yapmayalım?

Twitch yayın özelliği tüm kullanıcıların kullanımına açıktır. Bunun için ise yapmanız gereken Twitch kanalı açarak size ait olan video oyunlarını yayınlayabilirsiniz. Bu özelliğe birçok farklı yerden ulaşabilirsiniz. Paylaşım modu şuan Web tarayıcı, PlayStation, xbox ve mobil cihazlarda çalışmaktadır. Bu sayede birçok yerden yayın yapabilir ve erişim sağlayabilirsiniz.

Neden diğer video platformları yerine Twitch’i tercih etmeliyim?

Diğer video platformları yerine Twitch sadece oyuncuların ve oyunseverlerin buluştuğu bir yerdir. Bu sayede diğer videolarla vakit kaybetmeden sevdiğiniz ve takip ettiğiniz oyun videolarını izleyebilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir