Türkiye Petrolleri Bayilik Başvurusu – BekçiAlımı

Türkiye Petrolleri Bayilik Başvurusu

Türkiye Petrolleri bayilik başvurusu olmak için şirketin web sitesinde bulunan Başvuru Formu’nu doldurabilir veya 444 44 87 TPAO Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz. Başvuru Formu içeriğinde

  • Ad Soyad
  • Firma Ünvanı
  • Telefon Numarası (GSM)
  • E-Posta Adresi
  • Adres
  • İstasyon İl/İlçe
  • İstasyon Durumu
  • Mesaj

bilgileri istenmektedir.

Türkiye Petrolleri Bayilik Başvurusu Formu Hakkında

Türkiye Petrolleri bayilik başvurusu yaparken doldurduğunuz formdaki ‘‘Mesaj’’ kısmına neden TPAO’yu tercih ettiğinizi ve bu tercih ile neyi hedeflediğinizi anlatıp açıklayıcı bir dil ile planlarınızdan bahsedebilirsiniz. Formu doldurup ‘‘Gönder’’ butonuna tıkladıktan sonra ön değerlendirme süreci başlayacaktır. Başvurunuzun kabul edilmesi halinde mülakata çağrılırsınız. Mülakatta verdiğiniz bilgiler ile ilgili çok daha detaylı sorularla karşılaşırsınız. Bu bilgiler genel olarak özel bilgileriniz ve firmanızın özel bilgilerinden oluşmaktadır. Mülakatta Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı’nın (TPAO) bir parçası olmak istediğinizi mülakatı yapan kişilere net bir biçimde belli etmelisiniz. Ayrıca TPAO’nun vizyonunu ve misyonunu üstlenebileceğinizi göstermelisiniz.

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Hakkında

Türkiye Petrolleri bayilik başvurusu yapmak istiyorsanız, ilk olarak şirket hakkında öğrenmeniz gereken birtakım bilgiler bulunmaktadır. TPAO, temelini 1963 yılında ve sonrasında kurduğu akaryakıt istasyonları ile atmıştır. 2009 yılından sonra şirketin ismi TP Petrol Dağıtım A.Ş. olmuştur. Şirket Nisan 2017 tarihinde Zülfikarlar Holding’e bağlı akaryakıt dağıtım şirketi Turkuaz Petrol tarafından, 2016 yılının en büyük satın alması ile özelleştirilmiştir. Günümüzde şirketin 240.000 m3’ten fazla motorin ve 9000 m3 benzin depolama kapasitesi bulunmaktadır. Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı, 6’sı akaryakıt ve 2’si LPG olmak üzere toplam 8 dolum tesisine sahiptir. Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti geneline yayılmış 700’e yakın akaryakıt istasyonu bulunmaktadır.

TPAO Vizyon ve Misyon

TPAO, köklerine sahip çıkarken aynı zamanda yenilikçi bir anlayış geliştirmeye önem vermektedir. Şirket, vizyonu gereği insanlara fayda sağlayabilecek, kaliteli ve ulaşılabilir ürün ile hizmet sunmaya gayret göstermektedir. Bu doğrultuda Türkiye Cumhuriyeti’nin kalkınmasına fayda sağlamayı amaçlamaktadır. Şirket yetkilileri bu amacın, akaryakıt sektörünün lider markalarından biri olmak ile sağlanabileceğini düşünmektedirler. Başvuru için BURAYA tıklayınız.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir