Türkiye Finans Direk Bağlanma – BekçiAlımı

Türkiye Finans Direk Bağlanma

Türkiye Finans’ta bankacılık işlemlerini sürdüren birçok kişi Türkiye Finans müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını arıyor. Suudi Arabistan merkezli The National Commercial Bank’ın hakim ortağı olan ve Türkiye Cumhuriyeti katılım bankacılığının geleceğine ismini yazdırma vizyonuyla hareket eden Türkiye Finans, 2005 yılında kurulmuştur. Tamamen yerli sermayeye sahip olan ilk özel finans kurumu olan Anadolu Finans ile 1986-2001 yılları arasında Faisal Finans Kurumu adıyla katılım bankacılığı hizmeti sunan Family Finans’ın 2005 yılında birleşmesiyle kurulmuştur.

Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Birleşme ülkedeki katılım bankacılığında büyük etki yapmıştır ve banka Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük katılım bankalarından biri olmuştur. Hızlı ve mükemmel müşteri deneyimini hedefleyen Türkiye Finans, teknoloji yatırımlarına devam etmekte ve çağın gerekliliklerine uygun olarak dijitalleşmektedir. Müşteri hizmetlerine direk bağlanma için sırasıyla

  • Müşteri hizmetleri numarası olan 444 2 444’ü arayın.
  • Sesli komut sistemine ‘‘müşteri temsilcisi’’ deyin.
  • Karşınıza çıkan menüde 0 tuşuna basın. Böylece hızlı bir şekilde Türkiye Finans müşteri temsilcisine bağlanabileceksiniz.
[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir