Turkcell – Superbox Avantaj 15 Sınırsız İnternet 99TL – BekçiAlımı

Turkcell – Superbox Avantaj 15 Sınırsız İnternet 99TL

Turkcell, Superbox Avantaj 15 kampanyası ile sınırsız mobil interneti ev ortamına taşıyor. Yeni açıklanan bu paket ile 4.5G SIM Kart’lı SUPERBOX cihazı ile sınırsız interneti 99TL fiyat ile alabilirsiniz. Bu tarife kampsamında cihaz ücretsiz sunulmakta ve 15 Mbps’ye Kadar internet hizmeti kotasız olarak sağlanmaktadır.

Bu hizmet için yeni hat alınması gerekmektedir ve bu ücret de faturaya yansıyacaktır. Kampanyanın yeni müşterileri mi yoksa kampanya kapsamındaTurkcell Superonline fiber internet kampanyalarında bulunan ve nakil nedeniyle taşındığı yeni ev adreslerinde Turkcell Superonline fiber internet altyapısı olmayan ve hizmetini iptal etmek için başvurmuş müşteriler için mi olduğu konusunda henüz kesin bir bilgi verilmemektedir. Bu paketi almanız ve kurulum için müşteri hizmetleri kanalıyla iletişim kurmanız gerekmektedir. Superbox Avantaj 15 Mbps 99,9/ay şeklinde ücretle 12 Ay kontratlı olarak alınabilir. İşte genel şartlar:

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir