Turkcell İnternet Kazanma – BekçiAlımı

Turkcell İnternet Kazanma

Telefonda internet kullanan birçok kişi, internetinin az olduğundan ve hemen bittiğinden yakınmaktadır. Bunun en büyük nedeni sosyal medya kullanımıdır. Sosyal medyayı WiFi ile kullanan kişiler, mobil ile sosyal medya kullanırken ne kadar data kullandığına hiç dikkat etmemektedir. Bu nedenle çok kısa zamanda birçok kişinin internet kullanım hakkı bitmektedir. GSM operatörleri ise bu durumun farkında olarak kullanıcılarına değişik kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyaların içeriği her GSM operatörü için farklıdır. Ancak bu farklılıklara rağmen amaçları ortaktır. Hepsi kullanıcıların içinde bulunduğu dezavantajı avantaja çevirmeyi hedeflemektedir. Böylece operatör müşterileri ve operatör yetkilileri arasındaki etkileşim çok daha güçlü olmaktadır. Turkcell gibi büyük bir GSM şirketi için de müşterinin etkileşimi ön planda durmaktadır. Aşağıda anlattığımız Turkcell internet kazanma yollarını eksiksiz takip ederek siz de bedava internetinize kavuşabilirsiniz.

Turkcell İnternet Kazanma

Turkcell müşterilerinin internet kazanabileceği hizmetler şunlardır:

  • Turkcell’in ‘‘Salla Kazan’’ isimli uygulaması sayesinde bütün Turkcell müşterileri bedava internet kazanmaktadır. Salla Kazan uygulamasını çalıştırmak için Turkcell’in mobil uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Her hafta bir kere Salla Kazan hediyesi kazanabilirsiniz. Uygulamada Salla Kazan seçeneğini seçtikten sonra telefonunuzu salladığınızda hediyeniz size teslim edilecektir.
  • Turkcell ‘‘Yaani’’ arama motorunu kullanan her abonesine bedava internet sağlamaktadır. ‘‘Turkcell Yaani’’ arama motorunda 10 günde 20 arama yaparak 1 GB bedava internet hediyenizi alabilirsiniz.
  • Turkcell Platinum Black kampanyasından yararlanan tüm kullanıcılara aylık 5GB hediye internet verilmektedir. Bu hizmetten yararlanabilmeniz için bireysel aboneliklerde Platinum Black paketlerinden birinde, kurumsalda ise kontratlı 30 GB ve üstü veya hem cepte Platinum paketli hem de Evde Fiber Platin paketli olmanız gerekmektedir.

 

  • Turkcell’in 26 yaş altı gençlere yönelik düzenlediği GNC Turkcell uygulaması ile bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra ‘‘ÇATLAT’’ bölümüne girip haftalık iki gün internet kazanabilirsiniz.
  • Turkcell ‘‘Toplantıdayım’’ uygulamasıyla bedava 1 GB internet kazanabilirsiniz.
  • Turkcell tarafından sunulan ‘‘Bizce’’ kampanyası ile kupon biriktirebilir, biriktirdiğiniz kupon kadar internet hediyesi kazanabilirsiniz. Bu işlemleri yapmanız için kampanya sayfasına girip Turkcell Bizce’den biriktirdiğiniz 15 kupon için günlük 2 GB internet, 30 kupon için günlük 3 GB internet, 45 kupon için günlük 5 GB internet ve 60 kupon için haftalık 2 GB internet kazanabilirsiniz.günlük kuponlarınızı toplayabilirsiniz. Her kullanıcı için alınabilecek toplam kupon sayısı Turkcell tarafından belirlenir ve bir kullanıcı günlük 1 kupon alabilir.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir