Turkcell Ailem Kampanyası-Dakika ve İnternet Transferi-
Turkcell Ailem Kampanyası

Turkcell Ailem Kampanyası-Dakika ve İnternet Transferi-

Turkcell, Ailem kampanyasını müşterilerine sundu. Turkcell Ailem kampanyası ile grup üyeleri arasında dakika, internet ve sms hakkı transferi dönemi başlıyor. Eğer ailenizdeki bireyler de Turkcell abonesi ise mutlaka bu kampanyadan faydalanmalısını.z Böylece ailenin diğer üyelerinin kullanmadığı mobil internet GB hakkı ve konuşma sürelerini ihtiyacı olana transfer edebilirsiniz. Üstelik ek avantajlar ve fırsatlar Ailem Kampanyasında.

Turkcell Ailem Avantajları

  • Kampanya ile Turkcell müşterileri aşağıdaki fırsatlardan faydalanabilir:
  • Grup içi aile arasında sınırsız konuşma
  • Grup üyeleri birbirine internet GB transfer edebilirler. Mobil internet transfer hakkı aylık bazda sınırlıdır.
  • Ailem paketine dahil olan herkes 2GB mobil internet hakkında ücretsiz sahip olur.
  • Turkcell’e son 7 gün içerisinde numara taşıma ile gelenler ise 12 ay boyunca herseye ek 1 GB mobil internet kazanır.
  • Referans olan aboneye 12 ay boyunca ana paket/tarifesine %10 fatura indirimi uygulanır.

turkcell ailem avantajları

Kampanyaya aşağıda belirtilen linklerden veya SMS yolu ile katılabilirsiniz. SMS ile katılmak için: “DAVET ET GSM NO” yazıp 2200’a göndererek, dilediğiniz yakınınızı Aile grubunuu oluşturmak için davet edebilirsiniz.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Turkcell Ailem İnternet Transferi Nedir?

Üyeler birbirlerine GB transfer edebilirler; ayda yalnızca 1 kez 1GB internet transferi yapılabilir ve transferi yapan abonenin tarife/paketinde minimum 1,5GB interneti olması gerekmektedir. Faturalama dönemi boyunca aboneler maksimum 2 kez GB transferi yapabilir veya maksimum 2 kez GB transferi alabilirler.

Turkcell Ailem 2GB Mobil İnternet Hediye Nedir?

25 yaş ve altı grup üyeleri paket/tarifelerine ek her ay ücretsiz günlük 2GB internet alma hakkına sahip olurlar. Bu kapsamda oluşturulan “Aile Günlük 2GB” internet paketine aile grubunda kalmaya devam ettikleri sürece ücretsiz sahip olabilirler.

Turkcell Ailem 1 GB Mobil İnternet Hediyesi Nedir?

Turkcell’e son 7 gün içerisinde numara taşıma veya yeni tesis ile gelen faturalı bireysel bir müşteri, “Turkcell Ailem” gruplarından herhangi birine katılım sağlarsa, ailenin tüm üyelerine 12 ay boyunca paket/tarifelerine ek her ay günlük 1GB internet tanımlanır. Bu kapsamda oluşturulan “Aile 1GB” internet paketine aile grubunda kalmaya devam ettikleri sürece ücretsiz sahip olabilirler. Aboneler bu faydadan yalnızca 1 kez yararlanabilirler, gruba numara taşıma veya yeni tesis ile 2. bir abone gelirse, 2.kez tüm üyelere hediye 1GB tanımlanmaz.

Turkcell Ailem Fatura İndirimi Nedir?

urkcell’e son 90 gün içerisinde numara taşıma veya yeni tesis ile gelen faturalı bireysel bir müşteri, “Turkcell Ailem” gruplarından herhangi birine, başka bir grup üyesinin referansı ile katılım sağlarsa, referans olan aboneye 12 ay boyunca ana paket/tarifesine %10 fatura indirimi uygulanır.

 

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...