Türk Telekom Magnet Tarifeleri

Türk Telekom Magnet Tarifeleri

Türk Telekom, magnet tarifeleri ile yüksek kotalı internet isteyen müşterilerine Magne Tarifeleri ile çözüm sunuyor. Magnet tarifeleri ile wifi üzerinden 100 GB ve 200GB internet sahibi olma imkanına sahipsiniz. Üstelik makul fiyatlar ile. Türk Telekom Evde İnternet hizmetine başvuran ve başvurduğu adreste evde internet hizmetinden yararlanabilmesi için gerekli olan altyapı uygunluğu olmayan bireysel kullanıcılar magnet tarifelerinden faydalanabilirler.

Magnet 100GB TarifesiMagnet 200GB Tarifesi
Tarife İçeriği100 GB200 GB
Taahhütsüz Ücreti* (Aylık)99 TL129 TL

Magnet tarifeleri 4.5G hızında mobil internet sunmaktadır. Herhangi bir taahhüt içermemektedir. Modem ücreti tarife içerisinde yer almaktadır. İnternet aşım ücreti bulunmamaktadır.  Tarife iptali durumunda ücret yansıtılmayacaktır. Fatura aşım bedeli bulunmamaktadır. Kotanız dolunca ek kota alabilirsiniz yoksa internetiniz paket süresi bitinceye kadar kesilecektir.

Türk Telekom Magnet Tarifeleri 200GB 129TL

Yazar: Utku DEMİR

Utku DEMİR
Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. ([email protected])
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nadine Knight
Nadine Knight

How do you apply for turk telekom magnet?

1
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...