Türk Telekom Magnet Tarifeleri – BekçiAlımı

Türk Telekom Magnet Tarifeleri

Türk Telekom, magnet tarifeleri ile yüksek kotalı internet isteyen müşterilerine Magne Tarifeleri ile çözüm sunuyor. Magnet tarifeleri ile wifi üzerinden 100 GB ve 200GB internet sahibi olma imkanına sahipsiniz. Üstelik makul fiyatlar ile. Türk Telekom Evde İnternet hizmetine başvuran ve başvurduğu adreste evde internet hizmetinden yararlanabilmesi için gerekli olan altyapı uygunluğu olmayan bireysel kullanıcılar magnet tarifelerinden faydalanabilirler.

Magnet 100GB Tarifesi Magnet 200GB Tarifesi
Tarife İçeriği 100 GB 200 GB
Taahhütsüz Ücreti* (Aylık) 99 TL 129 TL

Magnet tarifeleri 4.5G hızında mobil internet sunmaktadır. Herhangi bir taahhüt içermemektedir. Modem ücreti tarife içerisinde yer almaktadır. İnternet aşım ücreti bulunmamaktadır.  Tarife iptali durumunda ücret yansıtılmayacaktır. Fatura aşım bedeli bulunmamaktadır. Kotanız dolunca ek kota alabilirsiniz yoksa internetiniz paket süresi bitinceye kadar kesilecektir.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir Soru

  1. How do you apply for turk telekom magnet?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir