Türk Telekom İnternet Kazanma – BekçiAlımı

Türk Telekom İnternet Kazanma

İnternet kazanabileceğiniz uygulamalar her GSM operatörü için farklı olmaktadır. İnternet kazanmak için operatörler tarafından düzenlenen bütün etkinlikler, hem müşteriyi memnun etmekte hem de firmanın etkileşimini artırmaktadır. Türk Telekom internet kazanmauygulamaları aracılığıyla bu GSM operatörü tarafından belirli dönemlerde bedava internet kazanılabilmektedir. İnternet hediyesi kazanmanız için yapmanız gereken bazı işlemler bulunmaktadır. Bu işlemleri aşağıda belirtildiği gibi eksiksiz bir biçimde yapmanız durumunda bedava internetiniz hattınıza tanımlanacaktır. Belirtilen işlemler sonucu hediye olarak verilen internet imkanı tamamen Türk Telekom’a aittir.

Türk Telekom İnternet Kazanma Uygulamaları

Türk Telekom müşterilerinin internet kazanabileceği hizmetler aşağıda belirtilmiştir.

  • ‘‘Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasını indirip giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra hesabınıza TL yükleyerek 1 GB internet hediyesi kazanabilirsiniz.
  • Türk Telekom’un ‘‘Sil Süpür’’ uygulaması ile birlikte, Telekom müşterilerinin tamamına bedava internet, bedava arama ve bedava kısa mesaj hediyesi verilmektedir. App Store veya Google Play üzerinden indireceğiniz ‘‘Türk Telekom Online İşlemler’’ programına giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan hediye simgesini açıp en üstteki Sil Süpür sekmesine tıklayarak hediyenizi alabilirsiniz. Telekom tarafından çoğu zaman internet hediyesi verilmektedir ve sonraki hediyeyi alma süreniz bir haftadır.

 

  • Ülkemizden daha çok yetişmiş yazılımcı çıkmasına destek olan BTK Akademi eğitim portalını kullananlara aylık 6 GB cepten internet hediyesi verilmektedir. Kampanyadan faydalanmak için ”BTK Akademi” yazıp 5555’e SMS göndermeniz veya Türk Telekom müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.
  • Türk Telekom Efsane 8, Efsane 12 ve Prime Efsane 20 Tarifeleri’ne gelen ve Sil Süpür uygulamasına katılan Telekom müşterilerine aylık 10 GB mobil internet hediyesi verilmektedir.
  • Türk Telekom’un 25 yaş altı gençlere sunduğu ‘‘Selfy’’ aracılığıyla 21:00-09:00 saatleri arasında ücretsiz olarak sosyal medyaya giriş yapabilirsiniz. Belirtilen Selfy özelliğini aktif hale getirmek için ‘‘Gece’’ yazarak 4545’e SMS atmanız gerekmektedir.
  • Türk Telekom bayisine gidip 4.5G uyumlu bir Türk Telekom sim kartı almak istiyorsanız, işlemler öncesinde ‘‘2KAT’’ yazıp 5555’e mesaj gönderdiğiniz taktirde tarifenizin ilk 3 ayında 2 kat daha fazla internete sahip olursunuz.

 

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir