Türk Telekom Ceza Bedeli Sorgulama – Taahhüt Öğrenme – BekçiAlımı

Türk Telekom Ceza Bedeli Sorgulama – Taahhüt Öğrenme

Türk Telekom aboneleri, ön ödemeli ya da faturalı hatlarında avantajlı fiyatlardan faydalanmak için taahhüt verip paket-hizmet satın alıyorlar. Bu paketler belli bir taahhüt süresini içeriyor. Eğer verdiğiniz taahhütü önceden sonlandırmak, kapatmak ya da başka bir hatta taşımak isterseniz cayma bedeli cezası ödemeniz gerekir. Cayma bedeli cezası paketiniz-hizmetin türüne, süresine, kalan zamana, faydalandığınız özelliklere göre çok değişmektedir. Siz de Türk Telekom mobil taahhüt bozma cayma bedeli cezanızı öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki basit adımları uygulayabilirsiniz:

  • Hattınızın faturalı ya da faturasız olması önemsizdir.
  • Öncelikle numara tuşlama alanına gidip *124# kombinasyonunu onaylayın.

  • Yanıtla tuşuna basıp 3  yazıp onaylayın. TAAHHÜT seçeceği açılacaktır.
  • Gelen seçeneklere 2 yazıp onaylanın. Taahhüt sorgu ekranı açılacaktır.

Değerli müşterimiz talebiniz alınmıştır onayından sonra SMS ile tüm taahhüt ve abonelik bilgileriniz gelecektir. 5555 den gelen mesajlarda hangi cezayı ödeyeceğiniz net olarak tek tek yazar. Taahhüdünüzü bozmanız halinde yansıyacak tutar şeklinde nakit TL olarak bilgi verilir. Hepsini toplayarak ceza miktarını öğrenebilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir