Türk Telekom Bedava İnternet Şifresi – BekçiAlımı

Türk Telekom Bedava İnternet Şifresi

Türk Telekom aboneleri faturalı ya da faturasız olmaları farketmeksizin, hatlarındaki paket hakkı bitmeden tarifelerine ücretsiz internet tanımlayabilirler. Bimcell ve Pttcell aboneleri de bu imkandan faydalanabilir. Türk Telekom abonesi olarak bedava internet için yapmanız gereken tek şey, aşağıda paylaşacağımız pepsi şifrelerini kampanya sayfasına yazarak bilgi SMS i almayı beklemek. Üstelik hattınıza tanımlanacak internetin durumu size hemen ekranda bildirilecek ve herhangi bir ücreti bulunmuyor. Bilgi SMS i gelmeden hattınıza internet tanımlanmayacağını lütfen unutmayın. Bu işlem 20 dk civarı sürmektedir. Bu kampanya sayesinde hattınız faturalı ya da faturasız olsun farketmeksizin tam 2GB mobil internet kazanabilirsiniz. Pepsi ve Türk Telekom  ortaklığı ile yapılan kampanyanın detayları ve bedava internet şifreleri şu şekildedir.

Türk Telekom 60 GB Ücretsiz İnternet

Türk Telekom abonesi ön ödemeli ya da faturalı aboneler, pepsi kapaklarında şifreleri girerek günlük tam 2 GB mobil interneti ücretsiz olarak hatlarına tanımlayabilirler. Ücretsiz internet hakkı günlük olup 24 saat geçerliliği vardır. Her abone 1 günde sadece 1 defa kampanyaya katılabilir. Yani tam 60GB aylık internet kullanım hakkı elde edebilirsiniz. Günlük sınırın 2GB ve tek kod olduğunu unutmayınız. Her kod tek sefer giriş yapılabilir ve tek kullanımlıktır. Türk telekom için bedava internet hakkı kodunun girişini kampanya sitesinden yapıyoruz. Pepsi sitesine giriş yapıp kodu aşağıdaki gibi gerekli ekrana giriniz:

Türk Telekom İnternet Kodları

Aşağıdaki kodlar Türk Telekom aboneleri için günlük internet hakkı sağlamaktadır. Her kod tek seferliktir ve ilk giren kullanır. Günde bir sınır vardır lütfen gereksiz kod girip diğer ziyaretçilerin hakkını yemeyiz. Yorum yazan ve talep edenlere de bedava internet kodu sağlanacaktır.

  1. ZPP5YNZK
  2. ZYEYKHB3
  3. ZBFDP8ZN
  4. ZMFFEK2M
  5. Z3AJFN7R
  6. ZBNE49BS
  7. ZYVVDK2U
  8. ZHRAZ37V
  9. Z8V42A98

Herkese 2020 yılında mutlu bayramlar dileriz. Kod giriş sayfası şurasıdır:

https://www.pepsi.com.tr/kampanya-sifre/pepsi-data-2020

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir