Türk Telekom 30GB Bedava İnternet – BekçiAlımı

Türk Telekom 30GB Bedava İnternet

Mobil operatörlerin 2020 yılı için bedava internet kampanyaları sürüyor. Ücretsiz internet konusunda en cömert operatörlerin başında ise Türk Telekom geliyor. Türk Telekom abonesi olan faturalı ya da ön ödemeli faturasız aboneler, bir SMS ile hatlarına tam 30 GB bedava internet tanımlayabilirler.

Bedava İnternet

Türk Telekom abonesi iseniz basit bir SMS göndererek siz de ücretsiz 30 GB interneti mobil hattınıza tanımlayabilirsiniz. İnternetin geçerlilik süresi bir haftadır. Kişiye özel bir kampanyadır fakat birçok kişiye haberi olmasa da tanımlanmış durumdadır. Herhangi bir ücreti, taahhüdü ya da şartı bulunmamaktadır. Basit bir SMS sorgusu ile siz de ücretsiz interneti hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Haftalık 30GB İnternet

Türk Telekom 1 haftalık bedava 30 GB internetten ücretsiz yararlanmak için 30 GB yazın ve  5555’e gönderin. Herhangi bir abone ayrımı, söz ya da ücret bulunmamaktadır. Herkese tanımlı değildir, kişisel bir kampanyadır.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir