Türk Telekom 2020 Ramazan Kampanyası Hediyesi – BekçiAlımı

Türk Telekom 2020 Ramazan Kampanyası Hediyesi

2020 yılı virüs salgını gölgesinde başlayacak olan Ramazan Ayı şerefine Türk Telekom Ramazan kampanyası duyurdu. Türk Telekom mobil hat kullanıcıları  Ramazan Ayı boyunca uygun fiyata mobil internet ve Türk Telekom aboneleri ile sınırsız konuşma hediyesi alabilirler. Bu kampanyalar dışında ekstra hediyelerin neler olacağı ise birkaç güne duyurulacaktır.

1GB İnternet Hediye

Türk Telekom, 2020 yılı Ramazan Ayı’na özel herkese 1 GB mobil internet hediye ediyor. Üstelik herhangi bir koşul ya da şart olmadan siz de 1 GB internet hediyenizi alabilirsiniz. Kullanmanız için yapmanız gereken tek şey Turk Telekom mobil uygulamasına girerek onay vermek. Diğer operatörler olan Turkcell ve Vodafone de benzer olarak herkese ramazan ayına özel 1GB internet hediye edecek.

23 Nisan 23 Mayıs 2020 tarihleri arasında 3 gün boyunca geçerli olan 1 gb mobil internet hediyesi Turk Telekom adı altında işlem gören Bimcell, Pttcell ve Teknosacell alt operatörlerini de kapsamaktadır. İnterneti kullanım süreci olarak herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası

2020 yılı Ramazan Ayı yaklaştı.  Türk Telekom aboneleri ramazan ayı kampanyası kapsamında sahur saatlerinde geçerli tam 10 GB bedava interneti bedava kullanabilirler. Türk Telekom kullanıcıları mobil ön ödeme yani faturalı ya da faturasız olsun 10GB sahur hediye internetinden faydalanabilirler. Bedava ramazan hediyesi internet kullanım süresi (24.04.2020-23.05.2020) tarihleri arasından 02:00 – 06:00 saatleri arasında en fazla toplam 10 GB şeklinde her aboneye tanımlanacaktır. Faturasız kullanıcıları son 48 saat içinde 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmak koşuluyla kampanya internetinden faydalanabilirler.

25 TL ve üzeri paket yüklemesi yapan herkes, Ramazan Ayı boyunca her gece sahur saatleri olan 2-6 arası tam 10 GB bedava internet hediyesi alacak. İnternet kullanımında herhangi bir sınırlama veya sınır bulunmuyor. SAHUR2020 yazıp 5555’e ücretsiz mesaj gönderip 25 TL ve üzeri paket alırsanız 10 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. EBA için sunulan 8 GB kullanım bu ücretsiz internet hakkınızdan sayılmayacaktır. Siz de bu kampanyadan faydalanmak için paket yüklemesi yapmayı ve katılım SMS i göndermeyi unutmayın.

Türk Telekom abonesi olan herkes, 30 TL ve üzeri yükleme yaparak ramazan ayı boyunca iftar saatleri içinde 6 ile 9 saatleri arasında yurt içi Türk Telekom aboneleri ile sınırsız ve ücretsiz konuşabilecekler.

Ramazan İnternet Paketi

Türk telekom mobil aboneleri 15 TL ücretle ramazan ayına özel tam 5 GB internet alabilirler ve herhangi bir sınırlama olmadan bunu kullanabilirler. Pakete ilk kez kaydolmak için  EKSTRA 5GB, 12 ay sonrasında paketten 15 TL’ye faydalanmaya devam etmek için  DEVAM EKSTRA 5GB  yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Ücretsiz internet ve sahur kampanyası için yakında yeni haberlerin Türk Telekom tarafından duyuru yapılmasını bekliyoruz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir