Tinder Beğenini Görme

Dünya çapında arkadaşlık-çöpçatan-tanıma yazılımı olan Tinder, 2020 yılı salgın hastalığı nedeniyle evde kalan milyonların ilgisini daha yoğun çekiyor. İnsanlar ev ortamında yeni kişlerle tanımak ve eğlenmek için Tinder uygulamasını kullanıyor. Tinder, ücretli sunduğu bazı özellikleri bu dönemde ücretsiz yaparak iliyi arttırmaya devam ediyor.

Tinder Pasaport Hakkı

Tinder üzerinden konumunuza göre kişilerle eşleşebiliyorsunuz. Pasaport özelliği sayesinde dünyanın istediğiniz bir konumuna giderek oradaki insanlarla tanışma şansı yakalayabilirsiniz. Bu özelliği yapancı dil öğrenmek ve pratik yapmak için de kullanan birçok insan bulunuyor. Pasaport özelliği paralı olmasına karşın bu dönemde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Tinder’de Seni Beğeneni Görme

Tinder üzerinden biri sizi beğendiğinde onun puslu fotoğrafını görebilirsiniz. Siz de onu beğenirseniz profil ve fotoğraf açılacaktır. Fakat bu puslu fotoğraflı beğenenler de görme yöntemi mevcut. Öncelikle bilgisayardan tinder profilinize girin. Crome ile profilinize girin ve sizi beğenenlerin olduğu sayfaya gelip incele seçeneğine tıklayın.

<div class=D(b) ile başlayan kod öbeğini bulun. Karşımıza preview.gotinder.com ile başlayan bir fotoğrafın adresi çıkacaktır onu adres satırına yazıp beğeni yapan kişinin fotoğrafını görebiliriz.

ÖNEMLİ:   HES Kodu ile Seyahat Yapılacak
0 0 vote
Yazıyı Oyla
TIKLA TAKİP ET!
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Cihazınızda internet yok...

0
Hemen Destek İstex
()
x