Tinder Beğenini Görme – BekçiAlımı

Tinder Beğenini Görme

Dünya çapında arkadaşlık-çöpçatan-tanıma yazılımı olan Tinder, 2020 yılı salgın hastalığı nedeniyle evde kalan milyonların ilgisini daha yoğun çekiyor. İnsanlar ev ortamında yeni kişlerle tanımak ve eğlenmek için Tinder uygulamasını kullanıyor. Tinder, ücretli sunduğu bazı özellikleri bu dönemde ücretsiz yaparak iliyi arttırmaya devam ediyor.

Tinder Pasaport Hakkı

Tinder üzerinden konumunuza göre kişilerle eşleşebiliyorsunuz. Pasaport özelliği sayesinde dünyanın istediğiniz bir konumuna giderek oradaki insanlarla tanışma şansı yakalayabilirsiniz. Bu özelliği yapancı dil öğrenmek ve pratik yapmak için de kullanan birçok insan bulunuyor. Pasaport özelliği paralı olmasına karşın bu dönemde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Tinder’de Seni Beğeneni Görme

Tinder üzerinden biri sizi beğendiğinde onun puslu fotoğrafını görebilirsiniz. Siz de onu beğenirseniz profil ve fotoğraf açılacaktır. Fakat bu puslu fotoğraflı beğenenler de görme yöntemi mevcut.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir